Gå til hovedindhold

Clarins Joli Rouge Satin Lipstick 705 Soft Berry - 3,5 g

ClarinsLæbestiftEAN: 3666057117091
Pris fra 149 krtil 270 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 121 kr (45% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 135 kr 27. mar.

Sammenlign priser på Clarins Joli Rouge Satin Lipstick 705 Soft Berry - 3,5 g og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 149 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Clarins joli rouge satin lipstick 705 soft berry 3,5g
149 kr
Til butik
Clarins joli rouge satin lipstick 705 soft berry 3,5g billede

Produktspecifikationer

Kategori: Læber
EAN: 3666057117091
Varenr.: 3666057117091
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Clarins Joli Rouge Satin Lipstick 705 Soft Berry (3,5 g)
-30%189 kr
Før 270 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Clarins Joli Rouge Satin Lipstick 705 Soft Berry (3,5 g) billede

Produktinformation

Joli Rouge Satin Lipstick er en enestående læbestift med et imponerende udvalg af nuancer med en smuk satinfinish. Læbestiftens hudplejende egenskaber giver holdbar og intens farve, samtidig med at læberne beskyttes. Formlens planteekstrakter lindrer, fugter, reparerer og nærer - perfekt til læber, der har tendens til at blive tørre. Læbestiftens cremede og lette konsistens giver læberne en luksuriøs fornemmelse og efterlader dem glatte og bløde. 80% ingredienser af naturlig oprindelse. Satin finish Holdbar og intens farve Fugter, lindrer og reparere...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Clarins
Kategori: Læbestift
Vægt: 43g
Artikel nr.: 12883571705
EAN: 3666057117091
Varenr.: B085784
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Clarins Joli Rouge - 705 - 4 g
-25%202,5 kr
Før 270 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Clarins Joli Rouge - 705 - 4 g billede

Produktinformation

Clarins Joli Rouge - 705 er mere end bare en smuk læbestift - det er en **plejende kærlighedsgave til dine læber.** Clarins præsenterer stolt den næste generation af Joli Rouge, der kommer i en forbløffende kollektion af 8 ekstraordinære nuancer med en **...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Clarins
Kategori: Lipstick
EAN: 3666057117091
Varenr.: 105309
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Clarins Joli Rouge Satin Lipstick 705 Soft Berry
207 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Clarins Joli Rouge Satin Lipstick 705 Soft Berry - 3,5 g
241 kr
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Clarins Joli Rouge Læbestifter
270 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Clarins Joli Rouge Satin Lipstick 705 Soft Berry - 3,5 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Clarins Joli Rouge Satin Lipstick 705 Soft Berry - 3,5 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Hobbix149 kr149 krKøb
2Bangerhead DK189 kr189 krKøb
3NiceHair.dk202,5 kr202,5 krKøb
4Lyko DK207 kr207 krKøb
5NordicFeel DK241 kr241 krKøb
6EauDeParfum.dk270 kr270 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Clarins Joli Rouge Satin Lipstick 705 Soft Berry - 3,5 g

PriceData har fulgt prisen på Clarins Joli Rouge Satin Lipstick 705 Soft Berry - 3,5 g i 181 dage. Laveste pris i perioden er 131 kr (registreret d. 1. februar 2026), højeste er 216 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 157 kr.

Den nuværende pris på 149 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 21% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Clarins Joli Rouge Satin Lipstick 705 Soft Berry - 3,5 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Clarins Joli Rouge Satin Lipstick 705 Soft Berry - 3,5 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. maj 2026149 kr40 kr (21%)
17. maj 2026189 kr40 kr (27%)
3. maj 2026149 kr53 kr (26%)
1. maj 2026202 kr53 kr (36%)
16. apr. 2026149 kr67 kr (31%)
15. apr. 2026216 kr67 kr (45%)
8. apr. 2026149 kr14 kr (10%)
27. mar. 2026135 kr14 kr (9%)
9. mar. 2026149 kr4,6 kr (3%)
8. mar. 2026153,6 kr4,6 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret