Gå til hovedindhold

Clarins Joli Rouge Shine Lipstick 711S Papaya (3,5 g)

ClarinsLæbestiftEAN: 3666057117251
Pris fra 143 krtil 270 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 127 kr (47% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 135 kr 27. mar.

Sammenlign priser på Clarins Joli Rouge Shine Lipstick 711S Papaya (3,5 g) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 143 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Clarins Joli Rouge Shine 711S Papaya 3,5 g
-10%143 kr
Før 159 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Clarins Joli Rouge Shine 711S Papaya 3,5 g billede

Produktinformation

Næste generations Joli Rouge Shine er luksuriøs og tilbyder en unik palette af læbestifter med en strålende finish.

Produktspecifikationer

Mærke: Clarins
Kategori: Læbestift
Artikel nr.: 56373
EAN: 3666057117251
Varenr.: 3280680
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Clarins Joli Rouge Shine Lipstick 711S Papaya (3,5 g)
-33%180 kr
Før 270 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Clarins Joli Rouge Shine Lipstick 711S Papaya (3,5 g) billede

Produktinformation

Joli Rouge Shiny Lipstick er en enestående læbestift med et imponerende udvalg af nuancer med en skinnende finish. Læbestiftens hudplejende egenskaber giver langvarig og intens farve, samtidig med at læberne beskyttes. Formlens planteekstrakter lindrer, fugter, reparerer og nærer læberne, hvilket gør den perfekt til læber med tendens til tørhed. Læbestiftens bløde og balmlignende konsistens er uimodståelig på læberne. 80% ingredienser af naturlig oprindelse. Skinnende finish Holdbar og intens farve Fugter, lindrer og reparere...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Clarins
Kategori: Læbestift
Vægt: 43g
Artikel nr.: 12884071711
EAN: 3666057117251
Varenr.: B085793
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Clarins Joli Rouge Shiny - 711 - 4 g
-25%202,5 kr
Før 270 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Clarins Joli Rouge Shiny - 711 - 4 g billede

Produktinformation

Clarins Joli Rouge Shiny - 711 er mere end bare en smuk læbestift - det er en **plejende kærlighedsgave til dine læber.** Clarins præsenterer stolt den næste generation af Joli Rouge Shiny, der kommer i en forbløffende kollektion af 8 ekstraordinære nuanc...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Clarins
EAN: 3666057117251
Varenr.: 105318
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Clarins Joli Rouge Shiny Lipstick 711S Papaya
203 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Clarins Joli Rouge Shiny Lipstick 711S Papaya - 3,5 g
241 kr
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Joli Rouge Shine Læbestifter
270 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Clarins Joli Rouge Shine Lipstick 711S Papaya (3,5 g) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Clarins Joli Rouge Shine Lipstick 711S Papaya (3,5 g) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK143 kr143 krKøb
2Bangerhead DK180 kr180 krKøb
3NiceHair.dk202,5 kr202,5 krKøb
4Lyko DK203 kr203 krKøb
5NordicFeel DK241 kr241 krKøb
6EauDeParfum.dk270 kr270 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Clarins Joli Rouge Shine Lipstick 711S Papaya (3,5 g)

PriceData har fulgt prisen på Clarins Joli Rouge Shine Lipstick 711S Papaya (3,5 g) i 182 dage. Laveste pris i perioden er 135 kr (registreret d. 27. marts 2026), højeste er 159 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 148 kr.

Den nuværende pris på 143 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for Clarins Joli Rouge Shine Lipstick 711S Papaya (3,5 g). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for Clarins Joli Rouge Shine Lipstick 711S Papaya (3,5 g) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026143 kr16 kr (10%)
9. apr. 2026159 kr24 kr (18%)
27. mar. 2026135 kr24 kr (15%)
27. feb. 2026159 kr16 kr (11%)
11. feb. 2026143 kr1,22 kr (1%)
7. feb. 2026141,78 kr1,22 kr (1%)
1. feb. 2026143 kr16 kr (10%)
30. dec. 2025159 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret