Gå til hovedindhold

CHERRY XTRFY MX 3.1 Tastatur Mekanisk RGB/16,8 millioner farver Kablet Tysk

CherryTastaturerEAN: 4025112111532
Pris fra 692 krtil 879 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 187 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 605 kr 8. maj

Sammenlign priser på CHERRY XTRFY MX 3.1 Tastatur Mekanisk RGB/16,8 millioner farver Kablet Tysk og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 692 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
CHERRY XTRFY MX 3.1 Tastatur Mekanisk RGB/16,8 millioner farver Kablet Tysk
692 kr
Til butik
CHERRY XTRFY MX 3.1 Tastatur Mekanisk RGB/16,8 millioner farver Kablet Tysk billede

Produktinformation

CHERRY XTRFY MX 3.1 - Tastatur - 100% - full size - bagbelyst - USB-C - QWERTZ - tysk - tastkontakt: CHERRY MX2A Red - sort

Produktspecifikationer

Mærke: CHERRY
Artikel nr.: G80-3890LJADE-2
EAN: 4025112111532
Varenr.: 1002309262
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Cherry Xtrfy MX 3.1 mekanisk gaming-tastatur - fuld størrelse, RGB
859 kr
Til butik
Cherry Xtrfy MX 3.1 mekanisk gaming-tastatur - fuld størrelse, RGB billede

Produktinformation

Præcist mekanisk gaming-tastatur med RGBCherry Xtrfy MX 3.1 er et fuldsize mekanisk tastatur til gaming og skrivearbejde, hvor stabilitet og respons betyder alt. De lineære Cherry MX2A Red-kontakter sørger for jævne tryk uden taktilt bump, ideelt til hurtige inputs i spil. Med RGB LED-belysning i flere farver kan du tilpasse lyset til dit setup og gemme dine favoritindstillinger direkte på tastaturet.Bygget til intens brugDet lige tastaturdesign med justerbar højde giver en komfortabel position, mens toppladen i aluminium øger holdbarheden. N-key rollover og anti-ghosting registrerer alle tastetryk nøjagtigt, selv når det går stærkt. Den aftagelige 1,6 m kabel gør transport og kabelstyring nem, og Plug and Play via USB gør opsætningen enkel på Windows 7, 10 og 11.Formfaktor: Fuld størrelse (100 %) med numerisk tastaturTastekontakter: Cherry MX2A Red, mekaniskeRollover/anti-ghosting: N-key rollover, anti-ghostingPolling-rate: 1.000 HzBelysning: RGB LED, multicolor, justerbarMateriale: Aluminium, keycaps i ABSForbindelse: Kablet USB (USB Type-A), aftageligt kabel 1,6 mWin lock, LED-indikatorer og Windows-tasterStrøm: USB, 500 mADimensioner (B × D × H): 43,5 × 13,8 × 3,5 cmVægt: 1,12 kgLayout: QWERTZ, tysk, ANSIUnderstøttede systemer: Windows 7/10/11Driftstemp.: 0 – 45 °C, Opbevaring: −20 – 45 °C...

Produktspecifikationer

Mærke: Cherry
Kategori: Tastaturer
Vægt: 1.4g
EAN: 4025112111532
Varenr.: 2133674
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Cherry XTRFY MX 3.1 - Gaming Tastatur - Tysk - Sort
860 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Cherry Xtrfy MX 3.1 mekanisk gaming-tastatur - fuld størrelse, RGB
879 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CHERRY XTRFY MX 3.1 Tastatur Mekanisk RGB/16,8 millioner farver Kablet Tysk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CHERRY XTRFY MX 3.1 Tastatur Mekanisk RGB/16,8 millioner farver Kablet Tysk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK692 kr692 krKøb
2Boligcenter DK859 kr859 krKøb
3Proshop DK860 kr899 krKøb
4Vivas DK879 kr958 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for CHERRY XTRFY MX 3.1 Tastatur Mekanisk RGB/16,8 millioner farver Kablet Tysk

PriceData har fulgt prisen på CHERRY XTRFY MX 3.1 Tastatur Mekanisk RGB/16,8 millioner farver Kablet Tysk i 182 dage. Laveste pris i perioden er 605 kr (registreret d. 8. maj 2026), højeste er 1.417 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 993 kr.

Den nuværende pris på 692 kr er 30% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 14% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for CHERRY XTRFY MX 3.1 Tastatur Mekanisk RGB/16,8 millioner farver Kablet Tysk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for CHERRY XTRFY MX 3.1 Tastatur Mekanisk RGB/16,8 millioner farver Kablet Tysk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026692 kr2 kr (0%)
28. maj 2026690 kr85 kr (14%)
8. maj 2026605 kr84 kr (12%)
2. maj 2026689 kr1 kr (0%)
15. apr. 2026688 kr330 kr (32%)
13. apr. 20261.018 kr186 kr (15%)
31. mar. 20261.204 kr362 kr (43%)
29. mar. 2026842 kr49 kr (6%)
25. mar. 2026793 kr37 kr (4%)
18. mar. 2026830 kr30 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret