Gå til hovedindhold

Cherry XS G84-5500 - Tastatur - Nordisk - Sort

CherryTastaturerEAN: 4025112084447
Pris fra 1.247 krtil 1.458 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 211 kr (14% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.243 kr 13. mar.

Sammenlign priser på Cherry XS G84-5500 - Tastatur - Nordisk - Sort og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1247 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
CHERRY XS G84-5500 Tastatur Kablet Pan Nordic
1.247 kr
Til butik
CHERRY XS G84-5500 Tastatur Kablet Pan Nordic billede

Produktinformation

CHERRY XS G84-5500 - Tastatur - USB - Pan Nordic - sort

Produktspecifikationer

Mærke: CHERRY
Artikel nr.: G84-5500LUMPN-2
EAN: 4025112084447
Varenr.: 988903170
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Cherry Xs Touchpad Ledningsført Nordisk
-0%1.311 kr
Før 1.311,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Cherry Xs Touchpad Ledningsført Nordisk billede

Produktinformation

Stor integreret touchpad med to museknapper for præcis kontrol Full-size-layout i et kompakt design på 374 x 20 x 139 mm, som passer til trange skriveborde Mekaniske kontakter giver taktil feedback og en levetid på 20 millioner tastetryk Plug-and-play USB med 2,5 m kabel og et lavt strømforbrug på 35 mA for hurtig opsætning Opfylder anerkendte standarder som CE, FCC og VDE for pålidelig brug...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Cherry
Kategori: Tastaturer
Artikel nr.: G84-5500LUMPN-2
EAN: 4025112084447
Varenr.: 5010959216
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Cherry XS G84-5500 - Tastatur - Nordisk - Sort
1.458 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Cherry XS G84-5500 - Tastatur - Nordisk - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Cherry XS G84-5500 - Tastatur - Nordisk - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.247 kr1.247 krKøb
2Dustin DK1.311 kr1.397,25 krKøb
3Proshop DK1.458 kr1.458 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Cherry XS G84-5500 - Tastatur - Nordisk - Sort

PriceData har fulgt prisen på Cherry XS G84-5500 - Tastatur - Nordisk - Sort i 151 dage. Laveste pris i perioden er 1.210 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 1.311 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.266 kr.

Den nuværende pris på 1.247 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Cherry XS G84-5500 - Tastatur - Nordisk - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Cherry XS G84-5500 - Tastatur - Nordisk - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20261.247 kr3 kr (0%)
18. mar. 20261.244 kr1 kr (0%)
13. mar. 20261.243 kr1 kr (0%)
8. mar. 20261.244 kr1 kr (0%)
1. mar. 20261.245 kr29 kr (2%)
7. feb. 20261.274 kr37 kr (3%)
5. feb. 20261.311 kr37 kr (3%)
4. feb. 20261.274 kr37 kr (3%)
31. jan. 20261.311 kr37 kr (3%)
30. jan. 20261.274 kr37 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret