Gå til hovedindhold

Tastatur med touchpad - Cherry XS, USB, QWERTZ (tysk), sort

CherryTastaturerEAN: 4025112071379
Pris fra 1.163 krtil 1.739 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 576 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.133 kr 24. apr.

Sammenlign priser på Tastatur med touchpad - Cherry XS, USB, QWERTZ (tysk), sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1163 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
CHERRY XS G84-5500 Tastatur Kablet Tysk
1.163 kr
Til butik
CHERRY XS G84-5500 Tastatur Kablet Tysk billede

Produktinformation

CHERRY XS G84-5500 - Tastatur - USB - tysk - sort

Produktspecifikationer

Mærke: CHERRY
Artikel nr.: G84-5500LUMDE-2
EAN: 4025112071379
Varenr.: 987687669
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Tastatur med touchpad - Cherry XS, USB, QWERTZ (tysk), sort
-6%1.499 kr
Før 1.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Tastatur med touchpad - Cherry XS, USB, QWERTZ (tysk), sort billede

Produktinformation

Fordele ved tastatur med touchpadCherry XS er et kompakt USB-tastatur med integreret touchpad, der giver præcis styring uden behov for separat mus. Det fulde 100 % layout i QWERTZ (tysk) gør det oplagt til arbejdsstationer, mødelokaler og industrielle miljøer, hvor pladsen er knap og pålidelighed er vigtig. Den lige tastaturstil og den sorte, ensfarvede overflade giver et professionelt udtryk.Praktisk og driftssikkert i hverdagenTastaturet er Plug and Play via USB og bruger kun 35 mA. Det har 89 taster med Windows-taster, en integreret pegeflade med to museknapper (1.000 DPI) og en 2,5 m kabel længde, så du nemt kan placere det, hvor det passer. Designet er uden håndledsstøtte og bagbelysning for et rent og enkelt setup.Tilkobling: USB, kabletFormfaktor: Fuld størrelse (100 %)Tastaturlayout: QWERTZSprog: TyskIntegreret pegeenhed: Touchpad med 2 knapper, 1.000 DPIAntal taster: 89, med Windows-tasterPlug and Play: JaStrømforbrug: 35 mAKablets længde: 2,5 mFarve: Sort, ensfarvetMål (B × D × H): 37,4 × 13,9 × 1,8 cmVægt: 0,54 kgDriftstemp.: 0 – 60 °COpbevaringstemp.: -20 – 60 °CMedfølger: Brugervejledning...

Produktspecifikationer

Mærke: Cherry
Kategori: Tastaturer
Vægt: 0.51g
EAN: 4025112071379
Varenr.: 1904137
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tastatur med touchpad - Cherry XS, USB, QWERTZ (tysk), sort
-6%1.519 kr
Før 1.619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Tastatur med touchpad - Cherry XS, USB, QWERTZ (tysk), sort billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Cherry
Kategori: Tastaturer
Vægt: 0.51g
EAN: 4025112071379
Varenr.: 1904137
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Cherry Xs G84-5500 - Tastatur Ledningsført Tysk
-0%1.561 kr
Før 1.561,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Cherry XS Touchpad Keyboard GERMAN
1.739 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tastatur med touchpad - Cherry XS, USB, QWERTZ (tysk), sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tastatur med touchpad - Cherry XS, USB, QWERTZ (tysk), sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.163 kr1.163 krKøb
2Boligcenter DK1.499 kr1.499 krKøb
3Vivas DK1.519 kr1.598 krKøb
4Dustin DK1.561 kr1.647,25 krKøb
5Ultrashop1.739 kr1.739 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tastatur med touchpad - Cherry XS, USB, QWERTZ (tysk), sort

PriceData har fulgt prisen på Tastatur med touchpad - Cherry XS, USB, QWERTZ (tysk), sort i 184 dage. Laveste pris i perioden er 886 kr (registreret d. 21. januar 2026), højeste er 1.188 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.124 kr.

Den nuværende pris på 1.163 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Tastatur med touchpad - Cherry XS, USB, QWERTZ (tysk), sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Tastatur med touchpad - Cherry XS, USB, QWERTZ (tysk), sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20261.163 kr21 kr (2%)
25. maj 20261.184 kr4 kr (0%)
23. maj 20261.188 kr48 kr (4%)
18. maj 20261.140 kr2 kr (0%)
2. maj 20261.142 kr1 kr (0%)
30. apr. 20261.143 kr9 kr (1%)
26. apr. 20261.134 kr1 kr (0%)
24. apr. 20261.133 kr1 kr (0%)
13. apr. 20261.134 kr15 kr (1%)
9. apr. 20261.149 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret