Gå til hovedindhold

Cherry Contour Active Key MedicalKey ClassicClean AK-C7412F - Tastatur - medicinsk, hygiejnisk design - compact - med touchpad - USB - QWERTY - Pan Nordic -

CherryTastaturerEAN: 7061119200609
Pris fra 824,5 krtil 2.175 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.350,5 kr (62% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 614 kr 11. apr.

Sammenlign priser på Contour Active Key MedicalKey ClassicClean AK-C7412F - Tastatur - medicinsk, hygiejnisk design - compact - med touchpad - USB - QWERTY - Pan Nordic - og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 824.5 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Cherry Active Key MedicalKey AK-C7412F - keyboard compact - with touchpad - QWERTY - Pan Nordic - white Input Device - Tastatur - Nordisk - Hvid
-17%824,5 kr
Før 996 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Cherry Active Key MedicalKey AK-C7412F - keyboard compact - with touchpad - QWERTY - Pan Nordic - white Input Device - Tastatur - Nordisk - Hvid billede

Produktinformation

Tastatur, medicinsk, hygiejnisk design, compact, med touchpad, USB, QWERTY, Pan Nordic, hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Cherry
Kategori: Tastatur
Artikel nr.: AK-C7412F-GUS-W/NOR
EAN: 7061119200609
Varenr.: 3350655
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Contour Design Active Key Quickclean Medical Ip68 Touchpad Compact Ledningsført Nordisk Tastatur
1.399 kr
Til butik
Contour Design Active Key Quickclean Medical Ip68 Touchpad Compact Ledningsført Nordisk Tastatur billede

Produktinformation

IP68 vandtæt design tåler grundig rengøring, beskytter elektronikken Fuldstørrelses QWERTY-tastaturlayout med numerisk tastatur gør dataindtastning hurtig Indbygget touchpad og knapper reducerer musebrug, sparer skrivebordsplads Sakse-taster med 2,5 mm vandring giver stille, holdbar skrivning under lange vagter Kablet USB med 1,8 m kabel og medicinske EMC-certificeringer egner sig til klinisk brug...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Tastaturer
Artikel nr.: AK-C7412F-GUS-W/NOR
EAN: 7061119200609
Varenr.: 5020081799
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Contour Active Key MedicalKey ClassicClean AK-C7412F - Tastatur - medicinsk, hygiejnisk design - compact - med touchpad - USB - QWERTY - Pan Nordic -
1.602,61 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ACTIVE KEY Hygiene Compact Touchpad Keyboard NumPad Sealed W
2.175 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Contour Active Key MedicalKey ClassicClean AK-C7412F - Tastatur - medicinsk, hygiejnisk design - compact - med touchpad - USB - QWERTY - Pan Nordic - koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Contour Active Key MedicalKey ClassicClean AK-C7412F - Tastatur - medicinsk, hygiejnisk design - compact - med touchpad - USB - QWERTY - Pan Nordic - koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK824,5 kr863,5 krKøb
2Dustin DK1.399 kr1.485,25 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.602,61 kr1.602,61 krKøb
4CompuMail DK2.175 kr2.175 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Contour Active Key MedicalKey ClassicClean AK-C7412F - Tastatur - medicinsk, hygiejnisk design - compact - med touchpad - USB - QWERTY - Pan Nordic -

PriceData har fulgt prisen på Contour Active Key MedicalKey ClassicClean AK-C7412F - Tastatur - medicinsk, hygiejnisk design - compact - med touchpad - USB - QWERTY - Pan Nordic - i 142 dage. Laveste pris i perioden er 614 kr (registreret d. 11. april 2026), højeste er 1.602,14 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.275 kr.

Den nuværende pris på 824,5 kr er 35% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 25% den seneste måned. Der er registreret 82 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 86 prisændringer for Contour Active Key MedicalKey ClassicClean AK-C7412F - Tastatur - medicinsk, hygiejnisk design - compact - med touchpad - USB - QWERTY - Pan Nordic -. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 86 prisændringer for Contour Active Key MedicalKey ClassicClean AK-C7412F - Tastatur - medicinsk, hygiejnisk design - compact - med touchpad - USB - QWERTY - Pan Nordic - de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026824,5 kr171,5 kr (17%)
22. maj 2026996 kr5 kr (0%)
21. maj 20261.001 kr5 kr (0%)
20. maj 20261.006 kr5 kr (0%)
19. maj 20261.011 kr5 kr (0%)
18. maj 20261.016 kr5 kr (0%)
17. maj 20261.021 kr5 kr (0%)
16. maj 20261.026 kr5 kr (0%)
15. maj 20261.031 kr5 kr (0%)
14. maj 20261.036 kr5 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret