Gå til hovedindhold

Cherry Contour Active Key QuickClean AK-C8112 - Tastatur - medicinsk, hygiejnisk design - 100% - full size - vaskbar - USB - QWERTY - Pan Nordic - hvid

CherryTastaturerEAN: 7061118472007
Pris fra 2.249 krtil 2.477 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 228 kr (9% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.119 kr 4. mar.

Sammenlign priser på Contour Active Key QuickClean AK-C8112 - Tastatur - medicinsk, hygiejnisk design - 100% - full size - vaskbar - USB - QWERTY - Pan Nordic - hvid og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2249 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Contour Design Active Key Quickclean Medical Ip68 Ledningsført Nordisk Tastatur
2.249 kr
Til butik
Contour Design Active Key Quickclean Medical Ip68 Ledningsført Nordisk Tastatur billede

Produktinformation

IP68-vandtæt konstruktion muliggør fuld nedsænkning og nem desinficering Fuldt tastaturlayout med numerisk tastatur fremskynder numerisk indtastning og arbejdsgange CleanFunction-tast gør hygiejnisk rengøring mellem brugere nemmere Saksekontakter og ABS-taster giver stille og stabil tastning Kablet USB med 1,8 m kabel og lavt strømforbrug på 45 mA til pålidelig brug...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Tastaturer
Artikel nr.: AK-C8112-US-W/PN
EAN: 7061118472007
Varenr.: 5020081807
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Contour Active Key QuickClean AK-C8112 - Tastatur - medicinsk, hygiejnisk design - 100% - full size - vaskbar - USB - QWERTY - Pan Nordic - hvid
2.268 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Cherry Active Key AK-C8112 - keyboard - medical - 100% full size - QWERTY - Pan Nordic - white Input Device - Tastatur - Nordisk - Hvid
2.268 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ACTIVE KEY Flat Profile Hygiene Desktop Keyb USB, White
2.477 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Contour Active Key QuickClean AK-C8112 - Tastatur - medicinsk, hygiejnisk design - 100% - full size - vaskbar - USB - QWERTY - Pan Nordic - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Contour Active Key QuickClean AK-C8112 - Tastatur - medicinsk, hygiejnisk design - 100% - full size - vaskbar - USB - QWERTY - Pan Nordic - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Dustin DK2.249 kr2.335,25 krKøb
2CS MEGASTORE DK2.268 kr2.268 krKøb
3Proshop DK2.268 kr2.268 krKøb
4CompuMail DK2.477 kr2.477 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Contour Active Key QuickClean AK-C8112 - Tastatur - medicinsk, hygiejnisk design - 100% - full size - vaskbar - USB - QWERTY - Pan Nordic - hvid

PriceData har fulgt prisen på Contour Active Key QuickClean AK-C8112 - Tastatur - medicinsk, hygiejnisk design - 100% - full size - vaskbar - USB - QWERTY - Pan Nordic - hvid i 183 dage. Laveste pris i perioden er 2.055 kr (registreret d. 5. februar 2026), højeste er 2.617 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.210 kr.

Den nuværende pris på 2.249 kr er 2% over normalprisen. Der er registreret 67 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 78 prisændringer for Contour Active Key QuickClean AK-C8112 - Tastatur - medicinsk, hygiejnisk design - 100% - full size - vaskbar - USB - QWERTY - Pan Nordic - hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 78 prisændringer for Contour Active Key QuickClean AK-C8112 - Tastatur - medicinsk, hygiejnisk design - 100% - full size - vaskbar - USB - QWERTY - Pan Nordic - hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. apr. 20262.249 kr30 kr (1%)
23. apr. 20262.219 kr8 kr (0%)
21. apr. 20262.211 kr1 kr (0%)
20. apr. 20262.212 kr1 kr (0%)
19. apr. 20262.213 kr1 kr (0%)
18. apr. 20262.214 kr47 kr (2%)
17. apr. 20262.167 kr7 kr (0%)
16. apr. 20262.174 kr1 kr (0%)
15. apr. 20262.175 kr1 kr (0%)
14. apr. 20262.176 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret