Gå til hovedindhold

Cherry XS Complete G84-5200 mekanisk tastatur - USB, fuld størrelse, sort (US QWERTY)

CherryTastaturerEAN: 4025112071027
Pris fra 803 krtil 1.119 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 316 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 743 kr 1. maj

Sammenlign priser på Cherry XS Complete G84-5200 mekanisk tastatur - USB, fuld størrelse, sort (US QWERTY) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 803 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
CHERRY G84-5200 XS Complete Keyboard Tastatur Kablet USA
803 kr
Til butik
CHERRY G84-5200 XS Complete Keyboard Tastatur Kablet USA billede

Produktinformation

CHERRY G84-5200 XS Complete Keyboard - Tastatur - PS/2, USB - QWERTY - USA - sort

Produktspecifikationer

Mærke: CHERRY
Artikel nr.: G84-5200LCMEU-2
EAN: 4025112071027
Varenr.: 987676876
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Cherry 15" ultraslim USB keyboard
879 kr
Til butik
Cherry 15" ultraslim USB keyboard billede

Produktinformation

Cherry 15" Ultraslim USB Keyboard G84-5200LCMEU-2 Oplev den perfekte kombination af stil og funktionalitet med Cherry 15" Ultraslim USB Keyboard. Dette slanke tastatur er designet til at maksimere din skrivekomfort og reducere pladsforbruget på dit skrive...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: CHERRY
Kategori: Tastaturer & Mus
EAN: 4025112071027
Varenr.: 67067
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Cherry XS Complete G84-5200 mekanisk tastatur - USB, fuld størrelse, sort (US QWERTY)
-13%1.099 kr
Før 1.259 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Cherry XS Complete G84-5200 mekanisk tastatur - USB, fuld størrelse, sort (US QWERTY) billede

Produktinformation

Fordele ved mekanisk tastatur til kontorCherry XS Complete G84-5200 er et kompakt, fuldstørrelse mekanisk tastatur skabt til stabil, daglig skrivekomfort på kontoret og hjemmearbejdspladsen. Med 103 taster, numerisk tastatur og USB-kablet forbindelse får du pålidelig indtastning uden forsinkelse. Den slanke, lige stil i sort passer diskret på ethvert skrivebord.Effektivitet og holdbarhedTasterne er designet til op til 20 millioner anslag, så du kan arbejde fokuseret i lang tid. Tastaturet har Windows-taster, LED-indikatorer og en ergonomisk, lige udformning uden håndledsstøtte. Det er klar til brug med Plug and Play og fungerer til PC/Server via USB - der medfølger desuden adapter fra USB hun til PS/2 han, hvis du bruger ældre udstyr.Tastaturlayout: US English, QWERTYFormfaktor: Fuld størrelse (100 %) med numerisk tastaturTeknologi: Kablet USB, mekaniske kontakterKabel: 2,5 mLED-indikatorer: JaBagbelysning: NejAnbefalet brug: KontorNøgler i alt: 103Driftsforbrug: 25 mADriftstemp.: 0 – 60 °C; Opbevaring: -20 – 60 °CMål (B × H × D): 37,4 × 1,8 × 13,9 cmVægt: 0,55 kgFarve: SortPakken indeholder: USB hun – PS/2 han adapter...

Produktspecifikationer

Mærke: Cherry
Kategori: Tastaturer
Vægt: 0.51g
EAN: 4025112071027
Varenr.: 2115829
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Cherry XS Complete G84-5200 mekanisk tastatur - USB, fuld størrelse, sort (US QWERTY)
-13%1.119 kr
Før 1.279 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Cherry XS Complete G84-5200 mekanisk tastatur - USB, fuld størrelse, sort (US QWERTY) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Cherry XS Complete G84-5200 mekanisk tastatur - USB, fuld størrelse, sort (US QWERTY) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK803 kr803 krKøb
2Ultrashop879 kr879 krKøb
3Boligcenter DK1.099 kr1.099 krKøb
4Vivas DK1.119 kr1.198 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Cherry XS Complete G84-5200 mekanisk tastatur - USB, fuld størrelse, sort (US QWERTY)

PriceData har fulgt prisen på Cherry XS Complete G84-5200 mekanisk tastatur - USB, fuld størrelse, sort (US QWERTY) i 179 dage. Laveste pris i perioden er 708 kr (registreret d. 6. december 2025), højeste er 1.008 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 817 kr.

Den nuværende pris på 803 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Cherry XS Complete G84-5200 mekanisk tastatur - USB, fuld størrelse, sort (US QWERTY). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Cherry XS Complete G84-5200 mekanisk tastatur - USB, fuld størrelse, sort (US QWERTY) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026803 kr24 kr (3%)
23. maj 2026779 kr1 kr (0%)
20. maj 2026778 kr35 kr (5%)
1. maj 2026743 kr136 kr (15%)
28. apr. 2026879 kr129 kr (13%)
27. apr. 20261.008 kr129 kr (15%)
24. apr. 2026879 kr128 kr (13%)
23. apr. 20261.007 kr128 kr (15%)
13. mar. 2026879 kr54 kr (7%)
7. mar. 2026825 kr54 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret