Gå til hovedindhold

Solar Plus CEE Forlængerled - 400V 63A, 5 polet klokken H6, rød, IP44, polyamid

Solar PlusEludstyrEAN: 4024941314633
Pris fra 301 krtil 349 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 48 kr (14% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 288,68 kr 7. maj

Sammenlign priser på CEE Forlængerled - 400V 63A, 5 polet klokken H6, rød, IP44, polyamid og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 301 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CEE Forlængerled - 400V 63A, 5 polet klokken H6, rød, IP44, polyamid
301 kr
Til butik
CEE Forlængerled - 400V 63A, 5 polet klokken H6, rød, IP44, polyamid billede

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: Cee materiel
Farve: 1
Artikel nr.: 31463
EAN: 4024941314633
Varenr.: 3333242
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Cee Forlængerled H6/400/63/5/44
310,77 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Cee forlængerled h6/400/63/5/44
320 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Cee Forlænderled 63a/5p 400v Rød Ip44
349 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CEE Forlængerled - 400V 63A, 5 polet klokken H6, rød, IP44, polyamid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CEE Forlængerled - 400V 63A, 5 polet klokken H6, rød, IP44, polyamid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK301 kr340 krKøb
2Billigelogvvs.dk310,77 kr310,77 krKøb
3MaintainIt320 kr320 krKøb
4Elvvs.dk349 kr349 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for CEE Forlængerled - 400V 63A, 5 polet klokken H6, rød, IP44, polyamid

PriceData har fulgt prisen på CEE Forlængerled - 400V 63A, 5 polet klokken H6, rød, IP44, polyamid i 172 dage. Laveste pris i perioden er 262,85 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 347 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 304 kr.

Den nuværende pris på 301 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for CEE Forlængerled - 400V 63A, 5 polet klokken H6, rød, IP44, polyamid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for CEE Forlængerled - 400V 63A, 5 polet klokken H6, rød, IP44, polyamid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026301 kr8,86 kr (3%)
9. maj 2026292,14 kr3,46 kr (1%)
7. maj 2026288,68 kr8,32 kr (3%)
6. maj 2026297 kr8,32 kr (3%)
21. mar. 2026288,68 kr9,32 kr (3%)
20. mar. 2026298 kr9,32 kr (3%)
17. mar. 2026288,68 kr9,32 kr (3%)
16. mar. 2026298 kr9,32 kr (3%)
4. mar. 2026288,68 kr9,32 kr (3%)
3. mar. 2026298 kr9,32 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret