Gå til hovedindhold

Bals CEE Forlængerled - 400V 63A, 5 polet klokken H6, rød, IP44, polyamid

BalsEludstyrEAN: 4024941031127
Pris fra 242 krtil 266,25 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 24,25 kr (9% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 239 kr 19. apr.

Sammenlign priser på CEE Forlængerled - 400V 63A, 5 polet klokken H6, rød, IP44, polyamid og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 242 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CEE Forlængerled - 400V 63A, 5 polet klokken H6, rød, IP44, polyamid
242 kr
Til butik
CEE Forlængerled - 400V 63A, 5 polet klokken H6, rød, IP44, polyamid billede

Produktspecifikationer

Mærke: BALS
Kategori: Cee materiel
Farve: 1
Artikel nr.: 1269851
EAN: 4024941031127
Varenr.: 10175785
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
CEE forlngerled 400V 63A
243 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
CEE FORLÆNGERLED H6/400/63/5/44
243,43 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Cee Forlængerled H6/400/63/5/44
258,93 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Cee forlængerled h6/400/63/5/44
266,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CEE Forlængerled - 400V 63A, 5 polet klokken H6, rød, IP44, polyamid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CEE Forlængerled - 400V 63A, 5 polet klokken H6, rød, IP44, polyamid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK242 kr281 krKøb
2WATTOO.DK243 kr243 krKøb
3EL-GROSSISTEN243,43 kr243,43 krKøb
4Billigelogvvs.dk258,93 kr258,93 krKøb
5MaintainIt266,25 kr266,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for CEE Forlængerled - 400V 63A, 5 polet klokken H6, rød, IP44, polyamid

PriceData har fulgt prisen på CEE Forlængerled - 400V 63A, 5 polet klokken H6, rød, IP44, polyamid i 171 dage. Laveste pris i perioden er 237 kr (registreret d. 2. marts 2026), højeste er 268 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 248 kr.

Den nuværende pris på 242 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for CEE Forlængerled - 400V 63A, 5 polet klokken H6, rød, IP44, polyamid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for CEE Forlængerled - 400V 63A, 5 polet klokken H6, rød, IP44, polyamid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 2026242 kr2 kr (1%)
30. apr. 2026240 kr1 kr (0%)
19. apr. 2026239 kr1 kr (0%)
15. apr. 2026240 kr1 kr (0%)
10. apr. 2026239 kr2 kr (1%)
2. mar. 2026237 kr1 kr (0%)
26. feb. 2026238 kr1 kr (0%)
22. feb. 2026239 kr1 kr (0%)
21. feb. 2026240 kr
10. feb. 2026240,49 kr8,51 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret