Gå til hovedindhold

Casio CT-S1, Digital synthesizer, Rød, Vekselstrøm, Batteri, AA, 4,5 kg

CasioMusikinstrumenterEAN: 4971850315094
Pris fra 1.639 krtil 1.819 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 180 kr (10% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Casio CT-S1, Digital synthesizer, Rød, Vekselstrøm, Batteri, AA, 4,5 kg og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1639 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Casio CT-S1 Digital synthesizer 61 Rød
1.639 kr
Til butik
Casio CT-S1 Digital synthesizer 61 Rød billede

Produktinformation

Casio CT-S1. Produkttype: Digital synthesizer, Produktfarve: Rød. Strømkilde type: Vekselstrøm, Batteri, Batteritype: AA. Vægt: 4,5 kg

Produktspecifikationer

Mærke: Casio
Artikel nr.: MU CT-S1 RD
EAN: 4971850315094
Varenr.: 1000772273
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Casio CT-S1, Digital synthesizer, Rød, Vekselstrøm, Batteri, AA, 4,5 kg
1.639 kr
Til butik
Gå til Music2you
TrustScore 5 ud af 54,8
Casio CT-S1 Digitalpiano - Rød
1.739 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Casio CT-S1 - digitalt keyboard 61 tangenter - rød
-25%1.799 kr
Før 2.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Casio CT-S1 - digitalt keyboard 61 tangenter - rød
-25%1.819 kr
Før 2.419 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Casio CT-S1, Digital synthesizer, Rød, Vekselstrøm, Batteri, AA, 4,5 kg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Casio CT-S1, Digital synthesizer, Rød, Vekselstrøm, Batteri, AA, 4,5 kg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.639 kr1.639 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.639 kr1.639 krKøb
3Music2you1.739 kr1.739 krKøb
4Boligcenter DK1.799 kr1.799 krKøb
5Vivas DK1.819 kr1.908 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Casio CT-S1, Digital synthesizer, Rød, Vekselstrøm, Batteri, AA, 4,5 kg

PriceData har fulgt prisen på Casio CT-S1, Digital synthesizer, Rød, Vekselstrøm, Batteri, AA, 4,5 kg i 166 dage. Laveste pris i perioden er 1.639 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 1.739 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.683 kr.

Den nuværende pris på 1.639 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for Casio CT-S1, Digital synthesizer, Rød, Vekselstrøm, Batteri, AA, 4,5 kg. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for Casio CT-S1, Digital synthesizer, Rød, Vekselstrøm, Batteri, AA, 4,5 kg de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20261.639 kr31 kr (2%)
21. maj 20261.670 kr69 kr (4%)
18. dec. 20251.739 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret