Gå til hovedindhold

Casio CT-S200WE, Digital synthesizer, Synthesizer, 2 W, Dreje, Hvid, DC

CasioMusikinstrumenterEAN: 4971850314936
Pris fra 1.097 krtil 1.692 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 595 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.095 kr 27. maj

Sammenlign priser på Casio CT-S200WE, Digital synthesizer, Synthesizer, 2 W, Dreje, Hvid, DC og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1097 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Casio CT-S200WE Digital synthesizer 61 Hvid
1.097 kr
Til butik
Casio CT-S200WE Digital synthesizer 61 Hvid billede

Produktinformation

Casio CT-S200WE. Produkttype: Digital synthesizer, Lydeffekter: Synthesizer, Udgangseffekt (RMS): 2 W. Strømkilde type: DC. Bredde: 930 mm, Dybde: 256 mm, Højde: 73 mm

Produktspecifikationer

Mærke: Casio
Artikel nr.: MU CT-S200 WE
EAN: 4971850314936
Varenr.: 1000772278
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Casio CT-S200 WE 61-tangenters digitalt keyboard - Hvid
-28%1.149 kr
Før 1.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Casio CT-S200 WE 61-tangenters digitalt keyboard - Hvid billede

Produktinformation

Fordele ved digitalt keyboard til begyndere og øvedeCasio CT-S200 WE er et let og kompakt digitalt keyboard med 61 tangenter, der gør det nemt at spille musik derhjemme eller tage med på farten. Med indbyggede højttalere og hele 400 lyde får du masser af inspiration til at udforske alt fra klassiske klange til moderne synthesizer-lyde. Den maksimale polyfoni på 48 toner hjælper dig med at spille fyldige akkorder uden afbrydelser.Nem betjening og fleksible tilslutningerCT-S200 WE har overskuelig betjening med roterende volumenknap og et klart display. Du får både 6,35 mm ind- og udgang, USB-port og DC-strømtilslutning, så det er enkelt at øve med hovedtelefoner, tilslutte eksternt udstyr eller koble til computer. Det slanke design i hvidt kabinet vejer kun 3,3 kg og er nemt at flytte rundt.Produkttype: Digitalt keyboard/synthesizerFarve: HvidTangenter: 61Maks. polyfoni: 48 tonerLydlyde: 400Indbyggede højttalere: Ja (2 stk.)RMS-udgangseffekt: 2 WVolumenkontrol: RoterendeTilslutninger: 1 × USB, 1 × 6,35 mm indgang, 1 × 6,35 mm udgang, DC-inStrømkilde: DCMål (B × D × H): 93,0 × 25,6 × 7,3 cmVægt: 3,3 kg...

Produktspecifikationer

Mærke: Casio
Kategori: Keyboards
Vægt: 8.33g
EAN: 4971850314936
Varenr.: 2168194
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Casio CT-S200 WE 61-tangenters digitalt keyboard - Hvid
-28%1.169 kr
Før 1.619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Casio CT-S200 WE 61-tangenters digitalt keyboard - Hvid billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Casio
Kategori: Keyboards
Vægt: 8.33g
EAN: 4971850314936
Varenr.: 2168194
Gå til Music2you
TrustScore 5 ud af 54,8
Casio CT-S200 Keyboard - Hvid
1.339 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Casio CT-S200WE, Digital synthesizer, Synthesizer, 2 W, Dreje, Hvid, DC
1.692 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Casio CT-S200WE, Digital synthesizer, Synthesizer, 2 W, Dreje, Hvid, DC koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Casio CT-S200WE, Digital synthesizer, Synthesizer, 2 W, Dreje, Hvid, DC koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.097 kr1.097 krKøb
2Boligcenter DK1.149 kr1.149 krKøb
3Vivas DK1.169 kr1.258 krKøb
4Music2you1.339 kr1.339 krKøb
5CS MEGASTORE DK1.692 kr1.891 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Casio CT-S200WE, Digital synthesizer, Synthesizer, 2 W, Dreje, Hvid, DC

PriceData har fulgt prisen på Casio CT-S200WE, Digital synthesizer, Synthesizer, 2 W, Dreje, Hvid, DC i 178 dage. Laveste pris i perioden er 1.095 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 1.787 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.299 kr.

Den nuværende pris på 1.097 kr er 16% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Casio CT-S200WE, Digital synthesizer, Synthesizer, 2 W, Dreje, Hvid, DC. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Casio CT-S200WE, Digital synthesizer, Synthesizer, 2 W, Dreje, Hvid, DC de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.097 kr2 kr (0%)
27. maj 20261.095 kr23 kr (2%)
25. maj 20261.118 kr3 kr (0%)
22. maj 20261.115 kr49 kr (4%)
20. maj 20261.164 kr39 kr (3%)
16. maj 20261.203 kr136 kr (10%)
21. apr. 20261.339 kr448 kr (25%)
20. apr. 20261.787 kr448 kr (33%)
8. dec. 20251.339 kr391 kr (23%)
7. dec. 20251.730 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret