Gå til hovedindhold

Canto Maxi 2 væglampe Galvanised Nordlux - Moderne - Metal - Med flere lyskilder

NordluxLamperEAN: 5701581483781
Pris fra 298 krtil 556 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 258 kr (46% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Canto Maxi 2 væglampe Galvanised Nordlux - Moderne - Metal - Med flere lyskilder og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 298 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Nordlux lampe canto maxi 2 2050201 galvaniseret
298 kr
Til butik
Nordlux lampe canto maxi 2 2050201 galvaniseret billede

Produktspecifikationer

Kategori: Belysning & Pære
EAN: 5701581483781
Varenr.: 5701581483781
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Nordlux Canto Maxi 2 udendørs væglampe, galvaniseret stål
327 kr
Til butik
Nordlux Canto Maxi 2 udendørs væglampe, galvaniseret stål billede

Produktinformation

Maksimal belysning i rustikt look Nordlux Canto Maxi 2 dobbelt udendørs væglampe i galvaniseret stål er en kraftfuld og stilfuld løsning til udendørs belysning. Med to justerbare lyskilder giver denne lampe maksimal belysning og tilføjer et rustikt touch...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nordlux
Kategori: Udendørslamper
Farve: steel
Størrelse: height:170 mm; width:87 mm; depth:100 mm
EAN: 5701581483781
Varenr.: 4243483781
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordlux Canto Maxi 2 udendørs væglampe, galvaniseret stål
399 kr
Til butik
Nordlux Canto Maxi 2 udendørs væglampe, galvaniseret stål billede

Produktinformation

"En skulpturel lysoplevelse til uderummet Canto Maxi 2 udendørs væglampe er den perfekte kombination af minimalistisk design og funktionalitet, designet af den danske designer Bønnelycke MDD. Denne væglampe er både dekorativ og skulpturel, og kan anv...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nordlux
Kategori: Udendørs væglamper
Farve: steel
Størrelse: height:170 mm; width:87 mm; depth:100 mm
EAN: 5701581483781
Varenr.: 4243483781
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordlux Canto Maxi 2 udendørs væglampe, galvaniseret stål
435 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Nordlux Canto Maxi 2 - Væglampe - Galvaniseret Stål
449 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordlux Canto Maxi 2 udendørs væglampe, galvaniseret stål
479 kr
Til butik
Gå til Lampemesteren DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Canto Maxi 2 væglampe Galvanised Nordlux - Moderne - Metal - Med flere lyskilder
-25%503 kr
Før 670 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nordlux Canto Maxi 2 udendørs væglampe galvaniseret
556 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canto Maxi 2 væglampe Galvanised Nordlux - Moderne - Metal - Med flere lyskilder koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canto Maxi 2 væglampe Galvanised Nordlux - Moderne - Metal - Med flere lyskilder koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Hobbix298 kr298 krKøb
2LavprisEl327 kr327 krKøb
3LampeGuru.dk399 kr399 krKøb
4BilligVVS DK435 kr435 krKøb
5Homeshop DK449 kr449 krKøb
6Greenline479 kr479 krKøb
7Lampemesteren DK503 kr503 krKøb
8Proshop DK556 kr595 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Canto Maxi 2 væglampe Galvanised Nordlux - Moderne - Metal - Med flere lyskilder

PriceData har fulgt prisen på Canto Maxi 2 væglampe Galvanised Nordlux - Moderne - Metal - Med flere lyskilder i 177 dage. Laveste pris i perioden er 298 kr (registreret d. 19. april 2026), højeste er 419 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 356 kr.

Den nuværende pris på 298 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Canto Maxi 2 væglampe Galvanised Nordlux - Moderne - Metal - Med flere lyskilder. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Canto Maxi 2 væglampe Galvanised Nordlux - Moderne - Metal - Med flere lyskilder de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. maj 2026298 kr1 kr (0%)
17. maj 2026299 kr1 kr (0%)
3. maj 2026298 kr1 kr (0%)
1. maj 2026299 kr1 kr (0%)
19. apr. 2026298 kr1 kr (0%)
1. apr. 2026299 kr100 kr (25%)
31. mar. 2026399 kr100 kr (33%)
27. mar. 2026299 kr120 kr (29%)
20. mar. 2026419 kr20 kr (5%)
8. mar. 2026399 kr19 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret