Gå til hovedindhold

Canto Maxi Kubi 2 væglampe Galvanised Nordlux - Moderne - Metal - Med flere lyskilder

NordluxLamperEAN: 5701581485785
Pris fra 339 krtil 511 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 172 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 317 kr 12. maj

Sammenlign priser på Canto Maxi Kubi 2 væglampe Galvanised Nordlux - Moderne - Metal - Med flere lyskilder og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 339 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordlux Canto Maxi Kubi 2 udendørs væglampe, galvaniseret stål
339 kr
Til butik
Nordlux Canto Maxi Kubi 2 udendørs væglampe, galvaniseret stål billede

Produktinformation

"En industriel lysoplevelse til uderummet Canto Maxi Kubi 2 udendørs væglampe er den perfekte kombination af minimalistisk design og funktionalitet, designet af den danske designer Bønnelycke MDD. Denne væglampe dekorativ, og ideel til udendørs anven...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nordlux
Kategori: Udendørs væglamper
Farve: Stål
EAN: 5701581485785
Varenr.: 4243485789
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordlux Canto Maxi Kubi 2 udendørs væglampe, galvaniseret stål
359 kr
Til butik
Nordlux Canto Maxi Kubi 2 udendørs væglampe, galvaniseret stål billede

Produktinformation

"En industriel lysoplevelse til dit uderum Canto Maxi Kubi 2 udendørs væglampe kombinerer minimalistisk design med funktionalitet, skabt af den danske designer Bønnelycke MDD. Denne dekorative væglampe er perfekt til udendørs anvendelse på husfacaden...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nordlux
Kategori: Udendørslamper
Farve: Stål
EAN: 5701581485785
Varenr.: 4243485789
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Nordlux Canto Maxi Kubi 2 - Væglampe - Galvaniseret Stål
399 kr
Til butik
Nordlux Canto Maxi Kubi 2 - Væglampe - Galvaniseret Stål billede

Produktinformation

Nordlux Canto Maxi Kubi 2 - Væglampe - Galvaniseret Stål Canto Kubi Maxi giver en helt unik lysoplevelse, hvor lyset strømmer både op og ned. Det kubiske design emmer af nordisk minimalisme og gør lampen både dekorativ og skulpturel. Canto Kubi Maxi kan parallelforbindes til flere lamper, hvilket gør lampen yderst funktionel.

Produktspecifikationer

Mærke: Nordlux
Kategori: udendørs
Vægt: 1g
Artikel nr.: 49731031
EAN: 5701581485785
Varenr.: 2050210
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordlux Canto Maxi Kubi 2 udendørs væglampe, galvaniseret stål
409 kr
Til butik
Gå til Lampemesteren DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Canto Maxi Kubi 2 væglampe Galvanised Nordlux - Moderne - Metal - Med flere lyskilder
-20%480 kr
Før 600 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nordlux Canto Maxi Kubi 2 udendørs væglampe, galvaniseret
499 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Canto Maxi Kubi 2 udendrs vglampe, GU10, galvaniseret stl - Nordlux
511 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canto Maxi Kubi 2 væglampe Galvanised Nordlux - Moderne - Metal - Med flere lyskilder koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canto Maxi Kubi 2 væglampe Galvanised Nordlux - Moderne - Metal - Med flere lyskilder koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LampeGuru.dk339 kr339 krKøb
2Greenline359 kr359 krKøb
3Homeshop DK399 kr399 krKøb
4BilligVVS DK409 kr409 krKøb
5Lampemesteren DK480 kr509 krKøb
6Proshop DK499 kr538 krKøb
7WATTOO.DK511 kr511 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Canto Maxi Kubi 2 væglampe Galvanised Nordlux - Moderne - Metal - Med flere lyskilder

PriceData har fulgt prisen på Canto Maxi Kubi 2 væglampe Galvanised Nordlux - Moderne - Metal - Med flere lyskilder i 182 dage. Laveste pris i perioden er 317 kr (registreret d. 10. maj 2026), højeste er 423 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 368 kr.

Den nuværende pris på 339 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 7% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Canto Maxi Kubi 2 væglampe Galvanised Nordlux - Moderne - Metal - Med flere lyskilder. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Canto Maxi Kubi 2 væglampe Galvanised Nordlux - Moderne - Metal - Med flere lyskilder de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026339 kr22 kr (7%)
12. maj 2026317 kr22 kr (6%)
11. maj 2026339 kr22 kr (7%)
10. maj 2026317 kr62 kr (16%)
4. maj 2026379 kr31 kr (9%)
3. maj 2026348 kr51 kr (13%)
13. apr. 2026399 kr4 kr (1%)
25. mar. 2026395 kr4 kr (1%)
8. mar. 2026399 kr51 kr (15%)
6. mar. 2026348 kr8 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret