Gå til hovedindhold

Canon PGI-550/CLI-551 PGBK/C/M/Y/BK/GY Multi Pack - 6 pakker - grå, sort, gul, cyan, magenta - original - blækbeholder - for PIXMA iP7250, iP8750, iX6850, MG5550, MG5650, MG6450, MG6650, MG7150, MG7550, MX725, MX925

CanonTonere og inkjetpatronerEAN: 8714574623207
Pris fra 475 krtil 744 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 269 kr (36% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Canon PGI-550/CLI-551 PGBK/C/M/Y/BK/GY Multi Pack - 6 pakker - grå, sort, gul, cyan, magenta - original - blækbeholder - for PIXMA iP7250, iP8750, iX6850, MG5550, MG5650, MG6450, MG6650, MG7150, MG7550, MX725, MX925 og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 475 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon PGI-550/CLI-551 / 6496B005 Multi P
475 kr
Til butik
Canon PGI-550/CLI-551 / 6496B005 Multi P billede

Produktinformation

6 pakker, grå, sort, gul, cyan, magenta, original, blækbeholder, for PIXMA iP7250, iP8750, iX6850, MG5550, MG5650, MG6450, MG6650, MG7150, MG7550, MX725, MX925

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Blaek Toner Forbrugsstoffer
Artikel nr.: 6496B005
EAN: 8714574623207
Varenr.: 2472382
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Canon PGI-550 / CLI-551 Multipack Original
527 kr
Til butik
Canon PGI-550 / CLI-551 Multipack Original billede

Produktinformation

Canon PGI-550 / CLI-551 Multipack Multipack PGI-550 / CLI-551 (6496B005) Farve : PGBK/C/M/Y/BK/GYIndhold : 6 printerpatroner. Denne Originale Canon PGI-550 - CLI-551 Sampak kan f.eks. bruges i Pixma iP7250/iP7240/iP8750, Pixma MG5440/MG5450/MG5550/MG6350/...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Canon PIXMA iP7250
EAN: 8714574623207
Varenr.: 6496B005
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Canon PGI 550 Multi Pack Grå Sort Gul Cyan Magenta Blækbeholder 6496B005
549 kr
Til butik
Canon PGI 550 Multi Pack Grå Sort Gul Cyan Magenta Blækbeholder 6496B005 billede

Produktinformation

Canon 6496B005. Farveblæktype: Farvebaseret blæk, Sort blæk type: Pigmentbaseret blæk, Forsyningstype: Multipakke, Udskrivning af farver: Foto sort, Foto cyan, Foto grå, Foto magenta, Sort, Foto gul, Antal pr. pakke: 6 stk

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Artikel nr.: 6496B005
EAN: 8714574623207
Varenr.: 988800266
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon PGI-550/CLI-551 PGBK/C/M/Y/BK/GY Multi Pack - 6 pakker - grå, sort, gul, cyan, magenta - original - blækbeholder - for PIXMA iP7250, iP8750, iX6850, MG5550, MG5650, MG6450, MG6650, MG7150, MG7550, MX725, MX925
569 kr
Til butik
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Canon PGI-550 og CLI-551 blækpatron 6-pakke
579 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Canon Blæk Multipak 6496B005 PGI-550/CLI-551 PGBK/C/M/Y/BK/GY
-28%634 kr
Før 879 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Canon PGI 550 Multi Pack Grå Sort Gul Cyan Magenta Blækbeholder 6496B005
649 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Canon Canon 550551 Blækpatron Multipack BK + CMY 6496B005 Modsvarer: N/A
699 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Blækpatron multipack Canon PGI-550/CLI-551 PGBK/C/M/Y/BK/GY
-4%719 kr
Før 749 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Blækpatron multipack Canon PGI-550/CLI-551 PGBK/C/M/Y/BK/GY
-4%739 kr
Før 769 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Canon Blæk Multipak Pgi-550/cli-551 (pgbk/c/m/y/bk/gy)
744 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon PGI-550/CLI-551 PGBK/C/M/Y/BK/GY Multi Pack - 6 pakker - grå, sort, gul, cyan, magenta - original - blækbeholder - for PIXMA iP7250, iP8750, iX6850, MG5550, MG5650, MG6450, MG6650, MG7150, MG7550, MX725, MX925 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon PGI-550/CLI-551 PGBK/C/M/Y/BK/GY Multi Pack - 6 pakker - grå, sort, gul, cyan, magenta - original - blækbeholder - for PIXMA iP7250, iP8750, iX6850, MG5550, MG5650, MG6450, MG6650, MG7150, MG7550, MX725, MX925 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK475 kr514 krKøb
2Tonerland.dk527 kr527 krKøb
3CompuMail DK549 kr549 krKøb
4CS MEGASTORE DK569 kr608 krKøb
5Av-Cables DK579 kr579 krKøb
6Teknikproffset DK634 kr683 krKøb
7Ultrashop649 kr649 krKøb
8InkClub DK699 kr699 krKøb
9Boligcenter DK719 kr719 krKøb
10Vivas DK739 kr818 krKøb
11Dustin DK744 kr830,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Canon PGI-550/CLI-551 PGBK/C/M/Y/BK/GY Multi Pack - 6 pakker - grå, sort, gul, cyan, magenta - original - blækbeholder - for PIXMA iP7250, iP8750, iX6850, MG5550, MG5650, MG6450, MG6650, MG7150, MG7550, MX725, MX925

PriceData har fulgt prisen på Canon PGI-550/CLI-551 PGBK/C/M/Y/BK/GY Multi Pack - 6 pakker - grå, sort, gul, cyan, magenta - original - blækbeholder - for PIXMA iP7250, iP8750, iX6850, MG5550, MG5650, MG6450, MG6650, MG7150, MG7550, MX725, MX925 i 164 dage. Laveste pris i perioden er 475 kr (registreret d. 16. maj 2026), højeste er 511 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 497 kr.

Den nuværende pris på 475 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Canon PGI-550/CLI-551 PGBK/C/M/Y/BK/GY Multi Pack - 6 pakker - grå, sort, gul, cyan, magenta - original - blækbeholder - for PIXMA iP7250, iP8750, iX6850, MG5550, MG5650, MG6450, MG6650, MG7150, MG7550, MX725, MX925. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Canon PGI-550/CLI-551 PGBK/C/M/Y/BK/GY Multi Pack - 6 pakker - grå, sort, gul, cyan, magenta - original - blækbeholder - for PIXMA iP7250, iP8750, iX6850, MG5550, MG5650, MG6450, MG6650, MG7150, MG7550, MX725, MX925 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 2026475 kr36 kr (7%)
21. apr. 2026511 kr1 kr (0%)
9. apr. 2026510 kr1 kr (0%)
28. feb. 2026509 kr4 kr (1%)
26. feb. 2026505 kr24 kr (5%)
19. jan. 2026481 kr2 kr (0%)
17. jan. 2026483 kr2 kr (0%)
16. jan. 2026485 kr25 kr (5%)
22. dec. 2025510 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret