Gå til hovedindhold

Canon PG-575/CL-576 Photo Paper Value Pack Sort Farve (cyan, magenta, gul) Blækpatron/papirsæt

CanonTonere og inkjetpatronerEAN: 8714574679730
Pris fra 196 krtil 393 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 197 kr (50% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 193 kr 18. mar.

Sammenlign priser på Canon PG-575/CL-576 Photo Paper Value Pack Sort Farve (cyan, magenta, gul) Blækpatron/papirsæt og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 196 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon PG-575/CL-576 / 5438C004 Value Pack
196 kr
Til butik
Canon PG-575/CL-576 / 5438C004 Value Pack billede

Produktinformation

2 pakker, sort, farve (cyan, magenta, gul), original, hængekasse, blækpatron/papirsæt, for PIXMA TR4750i, TR4751i, TR4755i, TS3550i, TS3551i

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Papir Fotopapir og Etiketter
Artikel nr.: 5438C004
EAN: 8714574679730
Varenr.: 3235429
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Canon PG-575/CL-576 Photo Paper Value Pack Sort Farve (cyan, magenta, gul) Blækpatron/papirsæt
232 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Blækpatroner og fotopapir - Canon PG-575/CL-576 Photo Paper Value Pack, sort + farve
259 kr
Til butik
Blækpatroner og fotopapir - Canon PG-575/CL-576 Photo Paper Value Pack, sort + farve billede

Produktinformation

Canon PG-575/CL-576 Photo Paper Value Pack - 2 pakker - sort, farve (cyan, magenta, gul) - original - hængekasse - blækpatron/papirsæt - for PIXMA TR4750i, TR4751i, TR4755i, TS3550i, TS3551iCanon PG-575/CL-576 Photo Paper Value Pack er designet til at opfylde dine printbehov og tilbyder en kombination af blækpatroner og fotopapir i høj kvalitet i én pakke. Med Canons FINE-teknologi (Full-Photolithography Inkjet Nozzle Engineering) kan du forvente præcise og levende print, der giver liv til dine fotos og dokumenter. Denne værdipakke indeholder to blækpatroner med en samlet blækkapacitet på 11,8 ml og en driftscyklus på 200 sider, hvilket sikrer, at du har nok blæk til dine printprojekter. Derudover giver det medfølgende 100 x 150 mm fotopapir dig mulighed for at udskrive fotos i høj kvalitet lige fra dit hjem. Emballagen til denne værdipakke er lavet af genbrugsmaterialer og understøtter dine printbehov, samtidig med at den bidrager til miljømæssig bæredygtighed.Effektiv printteknologiUdstyret med Canon Full-Photolithography Inkjet Nozzle Engineering (FINE) sikrer denne value pack en præcis og skarp printkvalitet, der fremhæver dine dokumenter og fotos med enestående detaljer.Omfattende printløsningDenne værdipakke indeholder to blækpatroner med en samlet kapacitet på 11,8 ml og en arbejdscyklus på 200 sider, sammen med 100 x 150 mm fotopapir, der giver alt, hvad der er brug for til printprojekter i høj kvalitet.Miljøvenligt valgEmballagen til denne værdipakke er lavet af genbrugsmaterialer, hvilket afspejler Canons engagement i miljømæssig bæredygtighed og tilbyder en miljøbevidst printløsning.ForbrugsartiklerAntal inkluderet: 2 pakkerFarve: Sortfarve (cyanmagentagul)Forbrugsmaterialetype: Blækpatron/papirsætM...

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Fusere
Vægt: 0.32g
EAN: 8714574679730
Varenr.: 1812245
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Blækpatroner og fotopapir - Canon PG-575/CL-576 Photo Paper Value Pack, sort + farve
279 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Canon Blæk Value Photo Pack Pg-575/cl-576 + Papir Gp-501 50stk
294 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Canon PG-575/CL-576 Photo Paper Value Pack Sort Farve (cyan, magenta, gul) Blækpatron/papirsæt
299 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Canon Multipack PG-575 + CL-576 + 50 ark fotopapir 5438C004 Modsvarer: N/A
393 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon PG-575/CL-576 Photo Paper Value Pack Sort Farve (cyan, magenta, gul) Blækpatron/papirsæt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon PG-575/CL-576 Photo Paper Value Pack Sort Farve (cyan, magenta, gul) Blækpatron/papirsæt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK196 kr235 krKøb
2CompuMail DK232 kr232 krKøb
3Boligcenter DK259 kr259 krKøb
4Vivas DK279 kr348 krKøb
5Dustin DK294 kr380,25 krKøb
6Ultrashop299 kr299 krKøb
7InkClub DK393 kr393 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Canon PG-575/CL-576 Photo Paper Value Pack Sort Farve (cyan, magenta, gul) Blækpatron/papirsæt

PriceData har fulgt prisen på Canon PG-575/CL-576 Photo Paper Value Pack Sort Farve (cyan, magenta, gul) Blækpatron/papirsæt i 176 dage. Laveste pris i perioden er 186 kr (registreret d. 1. januar 2026), højeste er 231 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 201 kr.

Den nuværende pris på 196 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Canon PG-575/CL-576 Photo Paper Value Pack Sort Farve (cyan, magenta, gul) Blækpatron/papirsæt. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Canon PG-575/CL-576 Photo Paper Value Pack Sort Farve (cyan, magenta, gul) Blækpatron/papirsæt de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026196 kr2 kr (1%)
1. jun. 2026194 kr2 kr (1%)
30. maj 2026196 kr2 kr (1%)
21. maj 2026194 kr1 kr (1%)
8. maj 2026195 kr1 kr (1%)
28. mar. 2026196 kr21 kr (10%)
24. mar. 2026217 kr22 kr (11%)
20. mar. 2026195 kr1 kr (1%)
19. mar. 2026194 kr1 kr (1%)
18. mar. 2026193 kr6 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret