Gå til hovedindhold

Canon Canon PG-575 Blækpatron sort PG-575 Modsvarer: N/A

CanonTonere og inkjetpatronerEAN: 4549292192629
Pris fra 96 krtil 149 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 53 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 88 kr 4. maj

Sammenlign priser på Canon Canon PG-575 Blækpatron sort PG-575 Modsvarer: N/A og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 96 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon PG-575 / 5438C001 Black
96 kr
Til butik
Canon PG-575 / 5438C001 Black billede

Produktinformation

5.6 ml, sort, original, blækpatron, for PIXMA TR4750i, TR4751i, TS3550i, TS3551i

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Blaek Toner Forbrugsstoffer
Artikel nr.: 5438C001
EAN: 4549292192629
Varenr.: 3139495
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Canon PG 575 Sort 100 sider Blæk 5438C001
108 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Canon Bläck 5438C001 PG-575 Svart
-26%125 kr
Før 169 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Blækpatron Canon PG-575 sort - 100 sider, 5,6 ml
129 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Canon PG 575 Sort 100 sider Blæk 5438C001
139 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Canon Blæk Sort Pg-575
144 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Canon Canon PG-575 Blækpatron sort PG-575 Modsvarer: N/A
149 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Blækpatron Canon PG-575 sort - 100 sider, 5,6 ml
149 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon PG-575 Blækpatron sort PG-575 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon PG-575 Blækpatron sort PG-575 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK96 kr135 krKøb
2CompuMail DK108 kr108 krKøb
3Teknikproffset DK125 kr174 krKøb
4Boligcenter DK129 kr129 krKøb
5Ultrashop139 kr139 krKøb
6Dustin DK144 kr230,25 krKøb
7InkClub DK149 kr149 krKøb
8Vivas DK149 kr218 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Canon Canon PG-575 Blækpatron sort PG-575 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Canon Canon PG-575 Blækpatron sort PG-575 Modsvarer: N/A i 170 dage. Laveste pris i perioden er 88 kr (registreret d. 4. maj 2026), højeste er 96 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 94 kr.

Den nuværende pris på 96 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Canon Canon PG-575 Blækpatron sort PG-575 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Canon Canon PG-575 Blækpatron sort PG-575 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202696 kr1 kr (1%)
29. maj 202695 kr1 kr (1%)
26. maj 202696 kr3 kr (3%)
23. maj 202693 kr3 kr (3%)
22. maj 202696 kr3 kr (3%)
21. maj 202693 kr3 kr (3%)
20. maj 202696 kr1 kr (1%)
14. maj 202695 kr1 kr (1%)
10. maj 202694 kr2 kr (2%)
8. maj 202696 kr8 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret