Gå til hovedindhold

Canon EOS R7 - Digitalkamera - spejlløst - 32.5 MP - 4K / 60 fps - 8.3x optisk zoom RF-S 18-150 mm F3.5-6.3 IS STM objektiv - Wi-Fi, Bluetooth

CanonDigitalkameraerEAN: 4549292185553
Pris fra 12.990 krtil 15.789 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 2.799 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 10.832 kr 6. mar.

Sammenlign priser på Canon EOS R7 - Digitalkamera - spejlløst - 32.5 MP - 4K / 60 fps - 8.3x optisk zoom RF-S 18-150 mm F3.5-6.3 IS STM objektiv - Wi-Fi, Bluetooth og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 12990 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon EOS R7 + RF-S 18-150mm F3.5-6.3 IS STM
12.990 kr
Til butik
Canon EOS R7 + RF-S 18-150mm F3.5-6.3 IS STM billede

Produktinformation

Digitalkamera, spejlløst, 32.5 MP, 4K / 60 fps, 8.3x optisk zoom RF-S 18-150 mm F3.5-6.3 IS STM objektiv, Wi-Fi, Bluetooth, sort

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Kamera
Artikel nr.: 5137C010
EAN: 4549292185553
Varenr.: 3102495
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon EOS R7 - Digitalkamera - spejlløst - 32.5 MP - 4K / 60 fps - 8.3x optisk zoom RF-S 18-150 mm F3.5-6.3 IS STM objektiv - Wi-Fi, Bluetooth
13.244 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Canon Eos R7 + Rf-s 18-150mm F/3.5-6.3 Is Stm
14.124 kr
Til butik
Canon Eos R7 + Rf-s 18-150mm F/3.5-6.3 Is Stm billede

Produktinformation

Avanceret spejlløst kamera til sports- og naturfotografering Op til 30 billeder i sekundet med lydløs elektronisk lukker 32,5 megapixel og maksimal ISO-følsomhed på 32.000 Optag 4K-video med oversampling fra 7K Indbygget Wi-Fi til nem deling og streaming...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Systemkameraer
Artikel nr.: 5137C010
EAN: 4549292185553
Varenr.: 5011334678
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Canon EOS R7 32.5Megapixel Sort Digitalkamera
14.269 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Canon EOS R7 32.5Megapixel Sort Digitalkamera
15.789 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon EOS R7 - Digitalkamera - spejlløst - 32.5 MP - 4K / 60 fps - 8.3x optisk zoom RF-S 18-150 mm F3.5-6.3 IS STM objektiv - Wi-Fi, Bluetooth koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon EOS R7 - Digitalkamera - spejlløst - 32.5 MP - 4K / 60 fps - 8.3x optisk zoom RF-S 18-150 mm F3.5-6.3 IS STM objektiv - Wi-Fi, Bluetooth koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK12.990 kr12.990 krKøb
2CS MEGASTORE DK13.244 kr13.244 krKøb
3Dustin DK14.124 kr14.210,25 krKøb
4CompuMail DK14.269 kr14.269 krKøb
5Ultrashop15.789 kr15.789 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Canon EOS R7 - Digitalkamera - spejlløst - 32.5 MP - 4K / 60 fps - 8.3x optisk zoom RF-S 18-150 mm F3.5-6.3 IS STM objektiv - Wi-Fi, Bluetooth

PriceData har fulgt prisen på Canon EOS R7 - Digitalkamera - spejlløst - 32.5 MP - 4K / 60 fps - 8.3x optisk zoom RF-S 18-150 mm F3.5-6.3 IS STM objektiv - Wi-Fi, Bluetooth i 161 dage. Laveste pris i perioden er 10.832 kr (registreret d. 27. februar 2026), højeste er 12.990 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 11.981 kr.

Den nuværende pris på 12.990 kr er 8% over normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Canon EOS R7 - Digitalkamera - spejlløst - 32.5 MP - 4K / 60 fps - 8.3x optisk zoom RF-S 18-150 mm F3.5-6.3 IS STM objektiv - Wi-Fi, Bluetooth. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Canon EOS R7 - Digitalkamera - spejlløst - 32.5 MP - 4K / 60 fps - 8.3x optisk zoom RF-S 18-150 mm F3.5-6.3 IS STM objektiv - Wi-Fi, Bluetooth de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202612.990 kr1 kr (0%)
1. jun. 202612.989 kr1 kr (0%)
30. maj 202612.990 kr1 kr (0%)
29. maj 202612.989 kr1 kr (0%)
28. maj 202612.990 kr1 kr (0%)
27. maj 202612.989 kr1 kr (0%)
25. maj 202612.990 kr1 kr (0%)
23. maj 202612.989 kr1 kr (0%)
14. maj 202612.990 kr61 kr (0%)
13. maj 202612.929 kr240 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret