Gå til hovedindhold

Canon CLI-526GY - Grå - original - blækbeholder - for PIXMA MG6150, MG6250, MG8150, MG8250

CanonTonere og inkjetpatronerEAN: 4960999672151
Pris fra 90 krtil 156 kr
13 forhandlere

Prisforskel: 66 kr (42% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 89 kr 7. apr.

Sammenlign priser på Canon CLI-526GY - Grå - original - blækbeholder - for PIXMA MG6150, MG6250, MG8150, MG8250 og køb billigst

13 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 90 kr. 13 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon CLI-526 / 4544B001 Grey - Blækpatron Grå
90 kr
Til butik
Canon CLI-526 / 4544B001 Grey - Blækpatron Grå billede

Produktinformation

Grå, original, blækbeholder, for PIXMA MG6150, MG6250, MG8150, MG8250

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Blaek Toner Forbrugsstoffer
Artikel nr.: 4544B001
EAN: 4960999672151
Varenr.: 2235111
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon CLI-526GY - Grå - original - blækbeholder - for PIXMA MG6150, MG6250, MG8150, MG8250
100,41 kr
Til butik
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Canon CLI-526GY Grå Blækpatron Original
101 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Canon CLI 526GY Grå 1515 sider Blækbeholder 4544B001
110 kr
Til butik
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Canon CLI-526GY Blækpatron Grå
129 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Blækpatron Canon CLI-526GY grå - op til 1.515 sider
129 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Canon Blæk 4544B001 CLI-526 Grå
-18%130 kr
Før 159 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Canon Blæk Grå Cli-526gy - Mg6150/8150
144 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Canon CLI 526GY Grå 1515 sider Blækbeholder 4544B001
149 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Canon Canon 526 GY Blækpatron Grå CLI-526Gr Modsvarer: N/A
149 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Blækpatron Canon CLI-526GY grå - op til 1.515 sider
149 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Canon Blæk Cli-526 GY Grey
150,94 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Blækpatron Canon grå CLI-526gray
-10%156 kr
Før 173,36 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 13 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon CLI-526GY - Grå - original - blækbeholder - for PIXMA MG6150, MG6250, MG8150, MG8250 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 13 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon CLI-526GY - Grå - original - blækbeholder - for PIXMA MG6150, MG6250, MG8150, MG8250 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK90 kr129 krKøb
2CS MEGASTORE DK100,41 kr139,41 krKøb
3Tonerland.dk101 kr101 krKøb
4CompuMail DK110 kr110 krKøb
5Av-Cables DK129 kr129 krKøb
6Boligcenter DK129 kr129 krKøb
7Teknikproffset DK130 kr179 krKøb
8Dustin DK144 kr230,25 krKøb
9Ultrashop149 kr149 krKøb
10InkClub DK149 kr149 krKøb
11Vivas DK149 kr218 krKøb
12Hertels Boresko150,94 kr150,94 krKøb
13RedOffice Konpap156 kr156 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Canon CLI-526GY - Grå - original - blækbeholder - for PIXMA MG6150, MG6250, MG8150, MG8250

PriceData har fulgt prisen på Canon CLI-526GY - Grå - original - blækbeholder - for PIXMA MG6150, MG6250, MG8150, MG8250 i 169 dage. Laveste pris i perioden er 89 kr (registreret d. 7. april 2026), højeste er 97 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 93 kr.

Den nuværende pris på 90 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Canon CLI-526GY - Grå - original - blækbeholder - for PIXMA MG6150, MG6250, MG8150, MG8250. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Canon CLI-526GY - Grå - original - blækbeholder - for PIXMA MG6150, MG6250, MG8150, MG8250 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 202690 kr7 kr (7%)
18. maj 202697 kr1 kr (1%)
16. maj 202696 kr6 kr (7%)
14. maj 202690 kr7 kr (7%)
9. maj 202697 kr7 kr (8%)
7. maj 202690 kr7 kr (7%)
6. maj 202697 kr7 kr (8%)
9. apr. 202690 kr1 kr (1%)
7. apr. 202689 kr8 kr (8%)
13. mar. 202697 kr5 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret