Gå til hovedindhold

Canon Canon 521 GY Blækpatron Grå CLI-521Gy Modsvarer: N/A

CanonTonere og inkjetpatronerEAN: 4960999577555
Pris fra 91 krtil 158,1 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 67,1 kr (42% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 88 kr 26. mar.

Sammenlign priser på Canon Canon 521 GY Blækpatron Grå CLI-521Gy Modsvarer: N/A og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 91 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon CLI-521 / 2937B001 Grey
91 kr
Til butik
Canon CLI-521 / 2937B001 Grey billede

Produktinformation

9 ml, grå, original, blækbeholder, for PIXMA MP980, MP990

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Blaek Toner Forbrugsstoffer
Artikel nr.: 2937B001
EAN: 4960999577555
Varenr.: 2115662
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Canon CLI-521GY Grå Blækpatron Original
94 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Canon CLI 521GY Grå 500 sider Blækbeholder 2937B001
109 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Canon Blæk Grå Cli-521gy - Mp980
-0%131 kr
Før 131,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Canon Blæk Cli-521 GY Grey
136,99 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Canon CLI 521GY Grå 500 sider Blækbeholder 2937B001
139 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Canon Canon 521 GY Blækpatron Grå CLI-521Gy Modsvarer: N/A
139 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Blækpatron Canon CLI-521GY grå
-6%158,1 kr
Før 168,94 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon 521 GY Blækpatron Grå CLI-521Gy Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon 521 GY Blækpatron Grå CLI-521Gy Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK91 kr130 krKøb
2Tonerland.dk94 kr94 krKøb
3CompuMail DK109 kr109 krKøb
4Dustin DK131 kr217,25 krKøb
5Hertels Boresko136,99 kr136,99 krKøb
6Ultrashop139 kr139 krKøb
7InkClub DK139 kr139 krKøb
8RedOffice Konpap158,1 kr158,1 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Canon Canon 521 GY Blækpatron Grå CLI-521Gy Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Canon Canon 521 GY Blækpatron Grå CLI-521Gy Modsvarer: N/A i 178 dage. Laveste pris i perioden er 86 kr (registreret d. 28. januar 2026), højeste er 92 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 90 kr.

Den nuværende pris på 91 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Canon Canon 521 GY Blækpatron Grå CLI-521Gy Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Canon Canon 521 GY Blækpatron Grå CLI-521Gy Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. maj 202691 kr2 kr (2%)
17. maj 202689 kr2 kr (2%)
28. mar. 202691 kr3 kr (3%)
26. mar. 202688 kr3 kr (3%)
25. mar. 202691 kr3 kr (3%)
24. mar. 202688 kr3 kr (3%)
14. mar. 202691 kr1 kr (1%)
20. feb. 202692 kr1 kr (1%)
4. feb. 202691 kr5 kr (6%)
28. jan. 202686 kr5 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret