Gå til hovedindhold

Canon CL 561 Farve (cyan, magenta, gul) 180 sider Blæk 3731C001

CanonTonere og inkjetpatronerEAN: 4549292145038
Pris fra 147 krtil 231 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 84 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 145 kr 6. maj

Sammenlign priser på Canon CL 561 Farve (cyan, magenta, gul) 180 sider Blæk 3731C001 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 147 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon CL-561 / 3731C001 3-Color
147 kr
Til butik
Canon CL-561 / 3731C001 3-Color billede

Produktinformation

Farve (cyan, magenta, gul), original, blækpatron, for PIXMA TS5350, TS5351, TS5352, TS5353, TS7450, TS7451

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Blaek Toner Forbrugsstoffer
Artikel nr.: 3731C001
EAN: 4549292145038
Varenr.: 2799486
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Canon CL-561 Color Printerpatron Original
160 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Canon Blæk 3731C001 CL-561 Farve
-24%198 kr
Før 259 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Blækpatron Canon CL-561 farve (cyan, magenta, gul) - 180 sider
-4%219 kr
Før 229 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Canon CL 561 Farve (cyan, magenta, gul) 180 sider Blæk 3731C001
219 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Canon Canon CL-561 Blækpatron 3-farve CL-561 Modsvarer: N/A
219 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Canon Blæk Farve Cl-561 - Pixma Ts5350/ts5351/ts5352/ts5353
-0%231 kr
Før 231,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon CL 561 Farve (cyan, magenta, gul) 180 sider Blæk 3731C001 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon CL 561 Farve (cyan, magenta, gul) 180 sider Blæk 3731C001 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK147 kr186 krKøb
2Tonerland.dk160 kr160 krKøb
3Teknikproffset DK198 kr247 krKøb
4Vivas DK219 kr288 krKøb
5Ultrashop219 kr219 krKøb
6InkClub DK219 kr219 krKøb
7Dustin DK231 kr317,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Canon CL 561 Farve (cyan, magenta, gul) 180 sider Blæk 3731C001

PriceData har fulgt prisen på Canon CL 561 Farve (cyan, magenta, gul) 180 sider Blæk 3731C001 i 130 dage. Laveste pris i perioden er 145 kr (registreret d. 6. maj 2026), højeste er 158 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 152 kr.

Den nuværende pris på 147 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Canon CL 561 Farve (cyan, magenta, gul) 180 sider Blæk 3731C001. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Canon CL 561 Farve (cyan, magenta, gul) 180 sider Blæk 3731C001 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. maj 2026147 kr2 kr (1%)
6. maj 2026145 kr2 kr (1%)
20. apr. 2026147 kr11 kr (7%)
14. apr. 2026158 kr4 kr (3%)
10. apr. 2026154 kr1 kr (1%)
9. apr. 2026153 kr1 kr (1%)
25. mar. 2026152 kr1 kr (1%)
5. mar. 2026151 kr7 kr (4%)
12. feb. 2026158 kr9 kr (6%)
10. feb. 2026149 kr9 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret