Gå til hovedindhold

Canon Canon PGI-1500 XLBK Blækpatron sort PGI-1500XLBK Modsvarer: N/A

CanonTonere og inkjetpatronerEAN: 4549292003772
Pris fra 182 krtil 336,06 kr
12 forhandlere

Prisforskel: 154,06 kr (46% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 167 kr 10. apr.

Sammenlign priser på Canon Canon PGI-1500 XLBK Blækpatron sort PGI-1500XLBK Modsvarer: N/A og køb billigst

12 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 182 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon PGI-1500XL / 9182B001 High Black
182 kr
Til butik
Canon PGI-1500XL / 9182B001 High Black billede

Produktinformation

34.7 ml, Højtydende, sort, original, blækbeholder, for MAXIFY MB2050, MB2150, MB2155, MB2350, MB2750, MB2755

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Blaek Toner Forbrugsstoffer
Artikel nr.: 9182B001
EAN: 4549292003772
Varenr.: 2457686
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Canon PGI-1500 XL Sort Original
188 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Canon PGI 1500XL BK Sort 1200 sider Blækbeholder 9182B001
202 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Blækpatron Canon PGI-1500XL sort - 1.200 sider (pigment)
-4%229 kr
Før 239 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Canon Blæk 9182B001 PGI-1500XL Sort
-23%245 kr
Før 319 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Blækpatron Canon PGI-1500XL sort - 1.200 sider (pigment)
-4%249 kr
Før 259 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Canon Canon PGI-1500 XLBK Blækpatron sort PGI-1500XLBK Modsvarer: N/A
251 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Canon PGI 1500XL BK Sort 1200 sider Blækbeholder 9182B001
259 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Canon Blæk Sort Pgi-1500xl Bk
-0%281 kr
Før 281,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Canon Blæk Pgi-1500xl BK Sort
286,79 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Sort blækpatron – høj kapacitet, 1200 sider
-14%299 kr
Før 349 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Blækpatron Canon PGI-1500XL BK
336,06 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon PGI-1500 XLBK Blækpatron sort PGI-1500XLBK Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon PGI-1500 XLBK Blækpatron sort PGI-1500XLBK Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK182 kr221 krKøb
2Tonerland.dk188 kr188 krKøb
3CompuMail DK202 kr202 krKøb
4Boligcenter DK229 kr229 krKøb
5Teknikproffset DK245 kr294 krKøb
6Vivas DK249 kr318 krKøb
7InkClub DK251 kr251 krKøb
8Ultrashop259 kr259 krKøb
9Dustin DK281 kr367,25 krKøb
10Hertels Boresko286,79 kr286,79 krKøb
11Estore DK299 kr299 krKøb
12RedOffice Konpap336,06 kr336,06 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Canon Canon PGI-1500 XLBK Blækpatron sort PGI-1500XLBK Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Canon Canon PGI-1500 XLBK Blækpatron sort PGI-1500XLBK Modsvarer: N/A i 163 dage. Laveste pris i perioden er 167 kr (registreret d. 10. april 2026), højeste er 186 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 178 kr.

Den nuværende pris på 182 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Canon Canon PGI-1500 XLBK Blækpatron sort PGI-1500XLBK Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Canon Canon PGI-1500 XLBK Blækpatron sort PGI-1500XLBK Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026182 kr2 kr (1%)
1. jun. 2026180 kr2 kr (1%)
31. maj 2026182 kr2 kr (1%)
29. maj 2026180 kr13 kr (8%)
10. apr. 2026167 kr15 kr (8%)
9. apr. 2026182 kr1 kr (1%)
4. feb. 2026181 kr10 kr (6%)
2. feb. 2026171 kr8 kr (4%)
23. jan. 2026179 kr8 kr (5%)
9. jan. 2026171 kr15 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret