Gå til hovedindhold

Canon Blæk Sort Pg-560 - Pixma Ts5350/ts5351/ts5352/ts5353

CanonTonere og inkjetpatronerEAN: 4549292144642
Pris fra 123 krtil 199 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 76 kr (38% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Canon Blæk Sort Pg-560 - Pixma Ts5350/ts5351/ts5352/ts5353 og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 123 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon PG-560 /3713C001 Black
123 kr
Til butik
Canon PG-560 /3713C001 Black billede

Produktinformation

Sort, original, blækpatron, for PIXMA TS5350, TS5351, TS5352, TS5353, TS7450, TS7451

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Blaek Toner Forbrugsstoffer
Artikel nr.: 3713C001
EAN: 4549292144642
Varenr.: 2799487
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Canon PG-560 Sort Printerpatron Original
138 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Canon PG 560 Sort 180 sider Blæk 3713C001
150 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Canon Canon PG-560 Blækpatron sort PG-560 Modsvarer: N/A
159 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Blækpatron Canon PG-560 sort - op til 180 sider
-44%169 kr
Før 304 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Canon Blæk 3713C001 PG-560 Sort
-22%171 kr
Før 219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Blækpatron Canon PG-560 sort - op til 180 sider
-42%189 kr
Før 324 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Canon Blæk Sort Pg-560 - Pixma Ts5350/ts5351/ts5352/ts5353
194 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Canon PG 560 Sort 180 sider Blæk 3713C001
199 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Blæk Sort Pg-560 - Pixma Ts5350/ts5351/ts5352/ts5353 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Blæk Sort Pg-560 - Pixma Ts5350/ts5351/ts5352/ts5353 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK123 kr162 krKøb
2Tonerland.dk138 kr138 krKøb
3CompuMail DK150 kr150 krKøb
4InkClub DK159 kr159 krKøb
5Boligcenter DK169 kr169 krKøb
6Teknikproffset DK171 kr220 krKøb
7Vivas DK189 kr258 krKøb
8Dustin DK194 kr280,25 krKøb
9Ultrashop199 kr199 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Canon Blæk Sort Pg-560 - Pixma Ts5350/ts5351/ts5352/ts5353

PriceData har fulgt prisen på Canon Blæk Sort Pg-560 - Pixma Ts5350/ts5351/ts5352/ts5353 i 152 dage. Laveste pris i perioden er 123 kr (registreret d. 19. april 2026), højeste er 135 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 130 kr.

Den nuværende pris på 123 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 2 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for Canon Blæk Sort Pg-560 - Pixma Ts5350/ts5351/ts5352/ts5353. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for Canon Blæk Sort Pg-560 - Pixma Ts5350/ts5351/ts5352/ts5353 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. apr. 2026123 kr11 kr (8%)
23. jan. 2026134 kr8 kr (6%)
17. jan. 2026126 kr9 kr (7%)
2. jan. 2026135 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret