Gå til hovedindhold

Canon Canon PG-37 Blækpatron sort PG-37 Modsvarer: N/A

CanonTonere og inkjetpatronerEAN: 4960999454047
Pris fra 106 krtil 197,51 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 91,51 kr (46% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 105 kr 1. jun.

Sammenlign priser på Canon Canon PG-37 Blækpatron sort PG-37 Modsvarer: N/A og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 106 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon PG-37 / 2145B001 Black
106 kr
Til butik
Canon PG-37 / 2145B001 Black billede

Produktinformation

Sort, original, blækbeholder, for PIXMA iP1800, iP1900, iP2500, iP2600, MP140, MP190, MP210, MP220, MP470, MX300, MX310

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Blaek Toner Forbrugsstoffer
Artikel nr.: 2145B001
EAN: 4960999454047
Varenr.: 2089493
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Canon PG-37 Sort Blækpatron Original
107 kr
Til butik
Canon PG-37 Sort Blækpatron Original billede

Produktinformation

Canon PG-37 Sort Blækpatron Original Canon Sort Blækpatron (PG-37) Oemnr. : 2145B001Antalsider : Op til 220 sider v. 5% dækning.Farve : Sort - BlackModel : PG37, PG-37, PG 37Mærke : Original Canon PG 37 printerpatron. Canon PG37 blækpatron kan bruges i...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Canon PIXMA MX300
EAN: 4960999454047
Varenr.: 2145B001
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Canon PG 37 Sort 220 sider Blækbeholder 2145B001
124 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Canon PG 37 Sort 220 sider Blækbeholder 2145B001
159 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Canon Canon PG-37 Blækpatron sort PG-37 Modsvarer: N/A
159 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Canon Blæk Pg-37 Sort
159,82 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Canon Blæk Sort Pg-37 - Ip1800/ip2500
169 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Canon Blæk 2145B001 PG-37 Sort
-2%175 kr
Før 179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Blækpatron Canon PG-37 sort
197,51 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon PG-37 Blækpatron sort PG-37 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon PG-37 Blækpatron sort PG-37 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK106 kr145 krKøb
2Tonerland.dk107 kr107 krKøb
3CompuMail DK124 kr124 krKøb
4Ultrashop159 kr159 krKøb
5InkClub DK159 kr159 krKøb
6Hertels Boresko159,82 kr159,82 krKøb
7Dustin DK169 kr255,25 krKøb
8Teknikproffset DK175 kr224 krKøb
9RedOffice Konpap197,51 kr197,51 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Canon Canon PG-37 Blækpatron sort PG-37 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Canon Canon PG-37 Blækpatron sort PG-37 Modsvarer: N/A i 163 dage. Laveste pris i perioden er 99 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 107 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 104 kr.

Den nuværende pris på 106 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Canon Canon PG-37 Blækpatron sort PG-37 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Canon Canon PG-37 Blækpatron sort PG-37 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026106 kr1 kr (1%)
1. jun. 2026105 kr1 kr (1%)
31. maj 2026106 kr1 kr (1%)
21. maj 2026105 kr1 kr (1%)
8. maj 2026106 kr1 kr (1%)
2. maj 2026105 kr1 kr (1%)
13. mar. 2026106 kr1 kr (1%)
27. feb. 2026107 kr1 kr (1%)
4. feb. 2026106 kr6 kr (6%)
28. jan. 2026100 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret