Gå til hovedindhold

Canon Canon PFI-120 Y Blækpatron Gul PFI-120Y Modsvarer: N/A

CanonTonere og inkjetpatronerEAN: 4549292112375
Pris fra 481 krtil 925 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 444 kr (48% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Canon Canon PFI-120 Y Blækpatron Gul PFI-120Y Modsvarer: N/A og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 481 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon PFI-120 / 2888C001 Yellow
481 kr
Til butik
Canon PFI-120 / 2888C001 Yellow billede

Produktinformation

130 ml, gul, original, blækbeholder, for imagePROGRAF GP-200, GP-300, TM-200, TM-205, TM-255, TM-300, TM-305, TM-355

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Blaek Toner Forbrugsstoffer
Artikel nr.: 2888C001
EAN: 4549292112375
Varenr.: 2684636
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Canon PFI 120 Y Gul Blækbeholder 2888C001
517 kr
Til butik
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Canon PFI-120Y Yellow Ink Original
541 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Canon Canon PFI-120 Y Blækpatron Gul PFI-120Y Modsvarer: N/A
545 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Canon PFI 120 Y Gul Blækbeholder 2888C001
619 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Canon Blæk 2888C001 PFI-120 Gul
925 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon PFI-120 Y Blækpatron Gul PFI-120Y Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon PFI-120 Y Blækpatron Gul PFI-120Y Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK481 kr520 krKøb
2CompuMail DK517 kr517 krKøb
3Tonerland.dk541 kr541 krKøb
4InkClub DK545 kr545 krKøb
5Ultrashop619 kr619 krKøb
6Teknikproffset DK925 kr974 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Canon Canon PFI-120 Y Blækpatron Gul PFI-120Y Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Canon Canon PFI-120 Y Blækpatron Gul PFI-120Y Modsvarer: N/A i 148 dage. Laveste pris i perioden er 481 kr (registreret d. 28. maj 2026), højeste er 500 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 494 kr.

Den nuværende pris på 481 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Canon Canon PFI-120 Y Blækpatron Gul PFI-120Y Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Canon Canon PFI-120 Y Blækpatron Gul PFI-120Y Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026481 kr19 kr (4%)
23. apr. 2026500 kr4 kr (1%)
17. mar. 2026496 kr1 kr (0%)
6. mar. 2026495 kr1 kr (0%)
4. mar. 2026496 kr1 kr (0%)
27. feb. 2026495 kr2 kr (0%)
6. feb. 2026497 kr2 kr (0%)
21. jan. 2026495 kr7 kr (1%)
8. jan. 2026488 kr4 kr (1%)
7. jan. 2026492 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret