Gå til hovedindhold

Canon Canon PFI-120 M Blækpatron Magenta PFI-120M Modsvarer: N/A

CanonTonere og inkjetpatronerEAN: 4549292112351
Pris fra 516 krtil 926 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 410 kr (44% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Canon Canon PFI-120 M Blækpatron Magenta PFI-120M Modsvarer: N/A og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 516 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon PFI-120 / 2887C001 Magenta
516 kr
Til butik
Canon PFI-120 / 2887C001 Magenta billede

Produktinformation

130 ml, magenta, original, blækbeholder, for imagePROGRAF GP-200, GP-300, TM-200, TM-205, TM-255, TM-300, TM-305, TM-355

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Blaek Toner Forbrugsstoffer
Artikel nr.: 2887C001
EAN: 4549292112351
Varenr.: 2684634
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Canon PFI 120 M Magenta Blækbeholder 2887C001
517 kr
Til butik
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Canon PFI-120M Magenta Ink Original
523 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Canon Canon PFI-120 M Blækpatron Magenta PFI-120M Modsvarer: N/A
609 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Canon PFI 120 M Magenta Blækbeholder 2887C001
619 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Canon Ink Magenta Pfi-120 M 130ml
744 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Canon PFI-120 magenta
847,41 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Canon Blæk 2887C001 PFI-120 Magenta
926 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon PFI-120 M Blækpatron Magenta PFI-120M Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon PFI-120 M Blækpatron Magenta PFI-120M Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK516 kr555 krKøb
2CompuMail DK517 kr517 krKøb
3Tonerland.dk523 kr523 krKøb
4InkClub DK609 kr609 krKøb
5Ultrashop619 kr619 krKøb
6Dustin DK744 kr830,25 krKøb
7RedOffice Konpap847,41 kr847,41 krKøb
8Teknikproffset DK926 kr975 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Canon Canon PFI-120 M Blækpatron Magenta PFI-120M Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Canon Canon PFI-120 M Blækpatron Magenta PFI-120M Modsvarer: N/A i 177 dage. Laveste pris i perioden er 512 kr (registreret d. 13. februar 2026), højeste er 528 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 520 kr.

Den nuværende pris på 516 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Canon Canon PFI-120 M Blækpatron Magenta PFI-120M Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Canon Canon PFI-120 M Blækpatron Magenta PFI-120M Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026516 kr1 kr (0%)
28. maj 2026517 kr6 kr (1%)
14. apr. 2026523 kr11 kr (2%)
13. feb. 2026512 kr1 kr (0%)
12. feb. 2026513 kr10 kr (2%)
10. feb. 2026523 kr5 kr (1%)
20. jan. 2026518 kr1 kr (0%)
15. jan. 2026519 kr1 kr (0%)
11. jan. 2026518 kr1 kr (0%)
10. jan. 2026519 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret