Gå til hovedindhold

Canon Canon PFI-120 BK Blækpatron sort PFI-120BK Modsvarer: N/A

CanonTonere og inkjetpatronerEAN: 4549292112306
Pris fra 481 krtil 699 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 218 kr (31% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Canon Canon PFI-120 BK Blækpatron sort PFI-120BK Modsvarer: N/A og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 481 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon PFI-120 / 2885C001 Black
481 kr
Til butik
Canon PFI-120 / 2885C001 Black billede

Produktinformation

130 ml, sort, original, blækbeholder, for imagePROGRAF GP-200, GP-300, TM-200, TM-205, TM-255, TM-300, TM-305, TM-355

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Blaek Toner Forbrugsstoffer
Artikel nr.: 2885C001
EAN: 4549292112306
Varenr.: 2684631
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Canon PFI-120BK Sort Original
532 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Canon Canon PFI-120 BK Blækpatron sort PFI-120BK Modsvarer: N/A
545 kr
Til butik
Canon Canon PFI-120 BK Blækpatron sort PFI-120BK Modsvarer: N/A billede

Produktinformation

Blækpatron - printerfabrikantens originalpatron. Passer til avancerede udskrifter med høj kvalitet og holdbarhed. Giver din printer de rigtige indikationer på, hvor meget blæk der er tilbage. Passer til følgende printere: imagePROGRAF GP-200;imagePROGRAF GP-300;imagePROGRAF TM-200;imagePROGRAF TM-200 MFP L 24 ei;imagePROGRAF TM-200 MFP T 24;imagePROGRAF TM-205;imagePROGRAF TM-255;imagePROGRAF TM-300;imagePROGRAF TM-300 MFP L 36 ei;imagePROGRAF TM-300 MFP T 36;imagePROGRAF TM-300 MFP Z 36;imagePROGRAF TM-305;imagePROGRAF TM-305 MFP T 36;imagePROGRAF TM-305 MFP Z 36;imagePROGRAF TM-350;imagePROGRAF TM-350 Series;imagePROGRAF TM-355;IPF GP-200;IPF GP-300...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Blæk
EAN: 4549292112306
Varenr.: PFI-120BK
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Canon PFI 120 BK Sort Blækbeholder 2885C001
590 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Canon Blæk 2885C001 PFI-120 Sort
-19%629 kr
Før 779 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Blækbeholder Canon PFI-120 BK, sort, 130 ml
-7%659 kr
Før 709 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Blækbeholder Canon PFI-120 BK, sort, 130 ml
-7%679 kr
Før 729 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Canon PFI 120 BK Sort Blækbeholder 2885C001
699 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon PFI-120 BK Blækpatron sort PFI-120BK Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon PFI-120 BK Blækpatron sort PFI-120BK Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK481 kr520 krKøb
2Tonerland.dk532 kr532 krKøb
3InkClub DK545 kr545 krKøb
4CompuMail DK590 kr590 krKøb
5Teknikproffset DK629 kr678 krKøb
6Boligcenter DK659 kr659 krKøb
7Vivas DK679 kr748 krKøb
8Ultrashop699 kr699 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Canon Canon PFI-120 BK Blækpatron sort PFI-120BK Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Canon Canon PFI-120 BK Blækpatron sort PFI-120BK Modsvarer: N/A i 175 dage. Laveste pris i perioden er 481 kr (registreret d. 28. maj 2026), højeste er 495 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 490 kr.

Den nuværende pris på 481 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for Canon Canon PFI-120 BK Blækpatron sort PFI-120BK Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for Canon Canon PFI-120 BK Blækpatron sort PFI-120BK Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026481 kr8 kr (2%)
9. apr. 2026489 kr1 kr (0%)
6. mar. 2026488 kr4 kr (1%)
5. mar. 2026492 kr4 kr (1%)
8. jan. 2026488 kr4 kr (1%)
1. jan. 2026492 kr1 kr (0%)
19. dec. 2025493 kr2 kr (0%)
11. dec. 2025495 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret