Gå til hovedindhold

Canon Canon CLI-8 PM Blækpatron Magenta foto UV-pigment CLI-8PM Modsvarer: N/A

CanonTonere og inkjetpatronerEAN: 4960999272931
Pris fra 86 krtil 149,75 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 63,75 kr (43% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Canon Canon CLI-8 PM Blækpatron Magenta foto UV-pigment CLI-8PM Modsvarer: N/A og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 86 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon CLI-8 / 0625B001 Photo Magenta
86 kr
Til butik
Canon CLI-8 / 0625B001 Photo Magenta billede

Produktinformation

Fotomagenta, original, blækbeholder, for PIXMA iP6600D, iP6700D, MP950, MP960, MP970, Pro9000, Pro9000 Mark II

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Blaek Toner Forbrugsstoffer
Artikel nr.: 0625B001
EAN: 4960999272931
Varenr.: 2001713
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Canon CLI 8PM Fotomagenta 450 sider Blækbeholder 0625B001
90 kr
Til butik
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Canon CLI-8PM Foto Magenta Blækpatron Original
106 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Canon Blæk Foto Magenta Cli-8pm
119 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Canon Canon CLI-8 PM Blækpatron Magenta foto UV-pigment CLI-8PM Modsvarer: N/A
149 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Canon Blæk Cli-8 PM Photo Magenta
149,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon CLI-8 PM Blækpatron Magenta foto UV-pigment CLI-8PM Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon CLI-8 PM Blækpatron Magenta foto UV-pigment CLI-8PM Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK86 kr125 krKøb
2CompuMail DK90 kr90 krKøb
3Tonerland.dk106 kr106 krKøb
4Dustin DK119 kr205,25 krKøb
5InkClub DK149 kr149 krKøb
6Hertels Boresko149,75 kr149,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Canon Canon CLI-8 PM Blækpatron Magenta foto UV-pigment CLI-8PM Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Canon Canon CLI-8 PM Blækpatron Magenta foto UV-pigment CLI-8PM Modsvarer: N/A i 176 dage. Laveste pris i perioden er 85 kr (registreret d. 29. januar 2026), højeste er 106 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 94 kr.

Den nuværende pris på 86 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Canon Canon CLI-8 PM Blækpatron Magenta foto UV-pigment CLI-8PM Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Canon Canon CLI-8 PM Blækpatron Magenta foto UV-pigment CLI-8PM Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
8. maj 202686 kr6 kr (7%)
2. maj 202692 kr3 kr (3%)
1. maj 202695 kr6 kr (7%)
3. apr. 202689 kr1 kr (1%)
2. feb. 202690 kr5 kr (6%)
29. jan. 202685 kr3 kr (3%)
23. jan. 202688 kr4 kr (4%)
20. jan. 202692 kr12 kr (12%)
9. jan. 2026104 kr2 kr (2%)
6. jan. 2026106 kr2 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret