Gå til hovedindhold

Canon Canon CLI-8 PC Blækpatron Cyan foto UV-pigment CLI-8PC Modsvarer: N/A

CanonTonere og inkjetpatronerEAN: 4960999272894
Pris fra 93 krtil 149,75 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 56,75 kr (38% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 85 kr 26. mar.

Sammenlign priser på Canon Canon CLI-8 PC Blækpatron Cyan foto UV-pigment CLI-8PC Modsvarer: N/A og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 93 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon CLI-8 / 0624B001 Photo Cyan
93 kr
Til butik
Canon CLI-8 / 0624B001 Photo Cyan billede

Produktinformation

Fotocyan, original, blækbeholder, for PIXMA iP6600D, iP6700D, MP950, MP960, MP970, Pro9000, Pro9000 Mark II

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Blaek Toner Forbrugsstoffer
Artikel nr.: 0624B001
EAN: 4960999272894
Varenr.: 2001712
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Canon CLI 8PC Fotocyan 450 sider Blækbeholder 0624B001
94 kr
Til butik
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Canon CLI-8PC Foto Cyan Blækpatron Original
106 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Canon Blæk Foto Cyan Cli-8pc
144 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Blækpatron Canon CLI-8PC photocyan
147 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Canon Canon CLI-8 PC Blækpatron Cyan foto UV-pigment CLI-8PC Modsvarer: N/A
149 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Canon Blæk Cli-8 PC Photo Cyan
149,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon CLI-8 PC Blækpatron Cyan foto UV-pigment CLI-8PC Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon CLI-8 PC Blækpatron Cyan foto UV-pigment CLI-8PC Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK93 kr132 krKøb
2CompuMail DK94 kr94 krKøb
3Tonerland.dk106 kr106 krKøb
4Dustin DK144 kr230,25 krKøb
5RedOffice Konpap147 kr147 krKøb
6InkClub DK149 kr149 krKøb
7Hertels Boresko149,75 kr149,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Canon Canon CLI-8 PC Blækpatron Cyan foto UV-pigment CLI-8PC Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Canon Canon CLI-8 PC Blækpatron Cyan foto UV-pigment CLI-8PC Modsvarer: N/A i 149 dage. Laveste pris i perioden er 85 kr (registreret d. 29. januar 2026), højeste er 104 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 93 kr.

Den nuværende pris på 93 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Canon Canon CLI-8 PC Blækpatron Cyan foto UV-pigment CLI-8PC Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Canon Canon CLI-8 PC Blækpatron Cyan foto UV-pigment CLI-8PC Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202693 kr1 kr (1%)
26. maj 202694 kr1 kr (1%)
22. maj 202695 kr1 kr (1%)
19. maj 202694 kr1 kr (1%)
14. maj 202695 kr1 kr (1%)
12. maj 202694 kr1 kr (1%)
9. maj 202695 kr2 kr (2%)
8. maj 202697 kr1 kr (1%)
5. maj 202696 kr1 kr (1%)
3. maj 202697 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret