Gå til hovedindhold

Canon Canon 54 Tonerkassette Magenta 3022C002 Modsvarer: N/A

CanonTonere og inkjetpatronerOriginal kvalitetHjemmekontor og mindre virksomhederEAN: 4549292124392

Canon CRG-054 Magenta Lasertoner med 1200 siders kapacitet. Original patron til skarpe farveudskrifter i Canon i-SENSYS printere. Pålidelig kvalitet. Læs mere

Pris fra 424 krtil 744 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 320 kr (43% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 407 kr 13. mar.

Sammenlign priser på Canon Canon 54 Tonerkassette Magenta 3022C002 Modsvarer: N/A og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 424 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon CRG 054 / 3022C002 Magenta
424 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Canon 054 Magenta 1200 sider Toner 3022C002
453 kr
Til butik
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Canon CRG 054 Magenta Lasertoner Original
512 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Canon Canon 54 Tonerkassette Magenta 3022C002 Modsvarer: N/A
-0%538,5 kr
Før 538,56 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Canon 054 Magenta 1200 sider Toner 3022C002
539 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Canon Toner 3022C002 054 Magenta
688 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Canon Toner Magenta 054 1.2k
744 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon 54 Tonerkassette Magenta 3022C002 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon 54 Tonerkassette Magenta 3022C002 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK424 kr463 krKøb
2CompuMail DK453 kr453 krKøb
3Tonerland.dk512 kr512 krKøb
4InkClub DK538,5 kr538,5 krKøb
5Ultrashop539 kr539 krKøb
6Teknikproffset DK688 kr747 krKøb
7Dustin DK744 kr830,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Canon CRG-054 Magenta Lasertoner

Canon

Canon CRG-054 Magenta Lasertoner med 1200 siders kapacitet. Original patron til skarpe farveudskrifter i Canon i-SENSYS printere. Pålidelig kvalitet.

• lasertoner
• magenta toner
• canon toner
• crg054
• 3022c002
• original toner
• Hjemmekontor og mindre virksomheder
• Original kvalitet

Beskrivelse

Canon CRG-054 Magenta Lasertoner er en original tonerpatron designet til Canon i-SENSYS farvelaserprintere. Med en kapacitet på op til 1200 sider ved 5% dækning leverer denne magenta toner skarpe og klare farveudskrifter til dokumenter og grafik. Patronen er fremstillet af Canon for at sikre optimal kompatibilitet og høj kvalitet gennem hele levetiden. Den nemme installation og pålidelige ydeevne gør den til det ideelle valg for både hjemmekontor og professionelle arbejdspladser, hvor konsekvente resultater er vigtige.

Specifikationer

type:Tonerpatron
farve:Magenta
original:Ja
kapacitet:Op til 1200 sider
producent:Canon
teknologi:Laser
varenummer:3022C002
kompatibilitet:Canon imageCLASS LBP622Cdw, MF641CW, MF642Cdw, MF644Cdw

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Hvor mange sider kan denne toner udskrive?

Canon CRG-054 Magenta har en kapacitet på op til 1200 sider beregnet ved 5% dækning.

Hvilke printere passer denne toner til?

Den passer til Canon imageCLASS LBP622Cdw, MF641CW, MF642Cdw og MF644Cdw printere.

Er det en original Canon toner?

Ja, det er en ægte original Canon tonerpatron som sikrer optimal kvalitet og kompatibilitet.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Canon Canon 54 Tonerkassette Magenta 3022C002 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Canon Canon 54 Tonerkassette Magenta 3022C002 Modsvarer: N/A i 162 dage. Laveste pris i perioden er 402 kr (registreret d. 24. december 2025), højeste er 424 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 408 kr.

Den nuværende pris på 424 kr er 4% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Canon Canon 54 Tonerkassette Magenta 3022C002 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Canon Canon 54 Tonerkassette Magenta 3022C002 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. maj 2026424 kr9 kr (2%)
2. maj 2026415 kr2 kr (0%)
1. maj 2026413 kr1 kr (0%)
27. apr. 2026412 kr5 kr (1%)
13. mar. 2026407 kr3 kr (1%)
29. jan. 2026404 kr2 kr (0%)
25. jan. 2026402 kr1 kr (0%)
22. jan. 2026403 kr1 kr (0%)
19. jan. 2026402 kr1 kr (0%)
14. jan. 2026403 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret