Gå til hovedindhold

Canon Canon 54 Tonerkassette Cyan 3023C002 Modsvarer: N/A

CanonTonere og inkjetpatronerOriginal kvalitetKontor og hjemmeprintEAN: 4549292124422

Canon CRG-054 original cyan lasertoner med 1200 siders kapacitet. Sikrer skarp og præcis farveudskrift til imageCLASS og i-SENSYS printere med pålidelig kvalitet. Læs mere

Pris fra 431 krtil 822 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 391 kr (48% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 397 kr 9. apr.

Sammenlign priser på Canon Canon 54 Tonerkassette Cyan 3023C002 Modsvarer: N/A og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 431 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon CRG 054 / 3023C002 Cyan
431 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Canon 054 Cyan 1200 sider Toner 3023C002
457 kr
Til butik
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Canon CRG 054 Cyan Lasertoner Original
512 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Canon 054 Cyan 1200 sider Toner 3023C002
539 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Tonerpatron Canon 054 Cyan - Original
599 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tonerpatron Canon 054 Cyan - Original
619 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Canon Canon 54 Tonerkassette Cyan 3023C002 Modsvarer: N/A
679 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Canon Toner Cyan 054 1.2k
744 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Canon Toner 3023C002 054 Cyan
822 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon 54 Tonerkassette Cyan 3023C002 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon 54 Tonerkassette Cyan 3023C002 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK431 kr470 krKøb
2CompuMail DK457 kr457 krKøb
3Tonerland.dk512 kr512 krKøb
4Ultrashop539 kr539 krKøb
5Boligcenter DK599 kr599 krKøb
6Vivas DK619 kr698 krKøb
7InkClub DK679 kr679 krKøb
8Dustin DK744 kr830,25 krKøb
9Teknikproffset DK822 kr881 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Canon CRG-054 Cyan Lasertoner

Canon

Canon CRG-054 original cyan lasertoner med 1200 siders kapacitet. Sikrer skarp og præcis farveudskrift til imageCLASS og i-SENSYS printere med pålidelig kvalitet.

• lasertoner
• cyan toner
• canon toner
• printerkassette
• tonerpatron
• crg-054
• 3023c002
• Kontor og hjemmeprint
• Original kvalitet

Beskrivelse

Canon CRG-054 Cyan Lasertoner er en original tonerpatron designet til Canon imageCLASS og i-SENSYS printere. Med en kapacitet på op til 1200 sider ved 5% dækning leverer denne cyan toner skarpe og præcise farveudskrifter. Toneren er udviklet specifikt til at arbejde optimalt med kompatible Canon printere som LBP622Cdw, MF641CW, MF642Cdw og MF644Cdw. Som original Canon forbrugsstof sikrer den pålidelig drift og konsistent kvalitet gennem hele tonerens levetid. Perfekt til kontoret, hjemmearbejde eller studieformål hvor kvalitet og pålidelighed er vigtig.

Specifikationer

type:Original
farve:Cyan
vægt:0.75 kg
dækning:5% sideækkning
kapacitet:Op til 1200 sider
teknologi:Laser
varenummer:3023C002
produkttype:Tonerpatron
kompatibilitet:imageCLASS LBP622Cdw, MF641CW, MF642Cdw, MF644Cdw

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Hvor mange sider holder denne toner?

Canon CRG-054 Cyan kan printe op til 1200 sider ved 5% sideækkning, hvilket er standard for lasertoner beregninger.

Er denne toner kompatibel med min printer?

Toneren passer til Canon imageCLASS LBP622Cdw, MF641CW, MF642Cdw, MF644Cdw og lignende i-SENSYS modeller. Tjek din printer manual for fuld kompatibilitet.

Hvad er forskellen på original og kompatibel toner?

Original Canon toner som CRG-054 er fremstillet af Canon og garanterer optimal kvalitet og pålidelighed sammenlignet med tredjepartstoner.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Canon Canon 54 Tonerkassette Cyan 3023C002 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Canon Canon 54 Tonerkassette Cyan 3023C002 Modsvarer: N/A i 126 dage. Laveste pris i perioden er 396 kr (registreret d. 23. februar 2026), højeste er 431 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 411 kr.

Den nuværende pris på 431 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Canon Canon 54 Tonerkassette Cyan 3023C002 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Canon Canon 54 Tonerkassette Cyan 3023C002 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 2026431 kr7 kr (2%)
20. maj 2026424 kr1 kr (0%)
11. maj 2026423 kr9 kr (2%)
7. maj 2026414 kr8 kr (2%)
5. maj 2026406 kr6 kr (1%)
21. apr. 2026412 kr10 kr (2%)
18. apr. 2026422 kr25 kr (6%)
9. apr. 2026397 kr1 kr (0%)
23. feb. 2026396 kr7 kr (2%)
4. feb. 2026403 kr6 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret