Gå til hovedindhold

Canon Canon C-EXV 54 Tonerkassette Magenta 1396C002 Modsvarer: N/A

CanonTonere og inkjetpatronerEAN: 4549292080438
Pris fra 603 krtil 789 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 186 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 582 kr 1. apr.

Sammenlign priser på Canon Canon C-EXV 54 Tonerkassette Magenta 1396C002 Modsvarer: N/A og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 603 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Canon C-EXV 54 Magenta 8500 sider Toner 1396C002
603 kr
Til butik
Canon C-EXV 54 Magenta 8500 sider Toner 1396C002 billede

Produktinformation

Canon C-EXV 54 - Magenta - original - tonerpatron - for imageRUNNER C3025i, C3226i

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Artikel nr.: 1396C002
EAN: 4549292080438
Varenr.: 992847805
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Canon C-EXV54 Magenta Lasertoner Original
627 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon C-EXV 54 / 1396C002 Magenta
629 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Canon Canon C-EXV 54 Tonerkassette Magenta 1396C002 Modsvarer: N/A
765 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Toner til printer Canon C-EXV 54 - magenta, original
769 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Toner til printer Canon C-EXV 54 - magenta, original
789 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon C-EXV 54 Tonerkassette Magenta 1396C002 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon C-EXV 54 Tonerkassette Magenta 1396C002 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK603 kr603 krKøb
2Tonerland.dk627 kr627 krKøb
3Proshop DK629 kr668 krKøb
4InkClub DK765 kr765 krKøb
5Boligcenter DK769 kr769 krKøb
6Vivas DK789 kr868 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Canon Canon C-EXV 54 Tonerkassette Magenta 1396C002 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Canon Canon C-EXV 54 Tonerkassette Magenta 1396C002 Modsvarer: N/A i 183 dage. Laveste pris i perioden er 582 kr (registreret d. 1. april 2026), højeste er 637 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 594 kr.

Den nuværende pris på 603 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for Canon Canon C-EXV 54 Tonerkassette Magenta 1396C002 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for Canon Canon C-EXV 54 Tonerkassette Magenta 1396C002 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026603 kr1 kr (0%)
19. maj 2026602 kr1 kr (0%)
14. maj 2026603 kr5 kr (1%)
5. maj 2026598 kr1 kr (0%)
1. maj 2026599 kr12 kr (2%)
17. apr. 2026587 kr5 kr (1%)
1. apr. 2026582 kr5 kr (1%)
23. mar. 2026587 kr1 kr (0%)
21. mar. 2026588 kr1 kr (0%)
19. mar. 2026587 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret