Gå til hovedindhold

Canon Canon 521 Y Blækpatron Gul CLI-521Y Modsvarer: N/A

CanonTonere og inkjetpatronerEAN: 4960999577531
Pris fra 84 krtil 158,05 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 74,05 kr (47% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Canon Canon 521 Y Blækpatron Gul CLI-521Y Modsvarer: N/A og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 84 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon CLI-521 / 2936B001 Yellow
84 kr
Til butik
Canon CLI-521 / 2936B001 Yellow billede

Produktinformation

9 ml, gul, original, blækbeholder, for PIXMA iP3600, iP4700, MP540, MP550, MP560, MP620, MP630, MP640, MP980, MP990, MX860, MX870

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Blaek Toner Forbrugsstoffer
Artikel nr.: 2936B001
EAN: 4960999577531
Varenr.: 2115665
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Canon CLI-521Y Gul Blækpatron Original
95 kr
Til butik
Canon CLI-521Y Gul Blækpatron Original billede

Produktinformation

Canon Gul Blækpatron CLI-521Y Original Canon printerpatron (CLI-521Y) Oemnr. : 2936B001Indhold : 9 ml.Farve : Gul - YellowType : CLI-521Y, CLI-521Y, CLI 521yMærke : Original Canon CLI-521 gul blækDenne Canon cli 521 yellow kan bruges i f.eks. CANON Pi...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Canon PIXMA MP990
EAN: 4960999577531
Varenr.: 2936B001
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Canon CLI 521Y Gul 500 sider Blækbeholder 2936B001
100 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Canon Blæk 2936B001 CLI-521 gul
-8%119 kr
Før 129 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Canon CLI 521Y Gul 500 sider Blækbeholder 2936B001
129 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Canon Canon 521 Y Blækpatron Gul CLI-521Y Modsvarer: N/A
129 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Canon Blæk Gul Cli-521y - Mp980
-0%131 kr
Før 131,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Canon Blæk Cli-521 Y Yellow
136,96 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Blækpatron Canon CLI-521Y gul
-6%158,05 kr
Før 168,89 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon 521 Y Blækpatron Gul CLI-521Y Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon 521 Y Blækpatron Gul CLI-521Y Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK84 kr123 krKøb
2Tonerland.dk95 kr95 krKøb
3CompuMail DK100 kr100 krKøb
4Teknikproffset DK119 kr168 krKøb
5Ultrashop129 kr129 krKøb
6InkClub DK129 kr129 krKøb
7Dustin DK131 kr217,25 krKøb
8Hertels Boresko136,96 kr136,96 krKøb
9RedOffice Konpap158,05 kr158,05 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Canon Canon 521 Y Blækpatron Gul CLI-521Y Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Canon Canon 521 Y Blækpatron Gul CLI-521Y Modsvarer: N/A i 167 dage. Laveste pris i perioden er 84 kr (registreret d. 2. april 2026), højeste er 93 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 88 kr.

Den nuværende pris på 84 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Canon Canon 521 Y Blækpatron Gul CLI-521Y Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Canon Canon 521 Y Blækpatron Gul CLI-521Y Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 202684 kr6 kr (7%)
2. maj 202690 kr1 kr (1%)
25. apr. 202691 kr7 kr (8%)
2. apr. 202684 kr7 kr (8%)
4. feb. 202691 kr5 kr (6%)
20. jan. 202686 kr1 kr (1%)
9. jan. 202685 kr8 kr (9%)
6. jan. 202693 kr8 kr (9%)
2. jan. 202685 kr5 kr (6%)
31. dec. 202590 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret