Gå til hovedindhold

Camelbak Ultra Belt 17oz Black Xs/s - Str. XS/S - Bæltetaske

CamelbakTræningsudstyrEAN: 0886798017020
Pris fra 313 krtil 415,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 102,95 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 269 kr 13. maj

Sammenlign priser på Camelbak Ultra Belt 17oz Black Xs/s - Str. XS/S - Bæltetaske og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 313 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Løbeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Camelbak Ultra Belt, 0,5L Str. XS/S Sort Unisex
-30%313 kr
Før 450 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Camelbak Ultra Belt, 0,5L Str. XS/S Sort Unisex billede

Produktinformation

Camelbak Ultra Belt er den letteste mest minimale hydreringsbælte, der opbevarer en 17-oz Wuick Stow-kolbe, der former sig efter din krops form. 3D mesh-materialet forbliver let og åndbart på selv de varmeste løbeture og den ekstra stretchlomme holder geler, nøgler og kort sikkert gemt.

Produktspecifikationer

Mærke: Camelbak
Kategori: bælter & armbånd
Størrelse: Str. XS/S
EAN: 0886798017020
Varenr.: 191839
Gå til Skisport.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Camelbak Ultra Belt, bæltetaske, sort
-30%313 kr
Før 449 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Camelbak Ultra Belt, bæltetaske, sort billede

Produktinformation

Denne lette og minimalistiske drikkebælte er designet til løb og har en 17 oz Quick Stow-flaske, der tilpasser sig kroppens form. Det åndbare 3D-mesh-materiale sikrer komfort selv på varme dage, og en ekstra lomme med stræk holder gels, nøgler og kort sik...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Camelbak
Kategori: Løberygsække
Farve: BLACK
Størrelse: XS/S
EAN: 0886798017020
Varenr.: 30091-33621-89238
Gå til AktivVinter.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
Camelbak Ultra Belt, bæltetaske, sort
-21%313 kr
Før 398 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Outmore.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Camelbak Ultra Belt 17oz Black Xs/s - Str. XS/S - Bæltetaske
-12%415,95 kr
Før 471,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Camelbak Ultra Belt 17oz Black Xs/s - Str. XS/S - Bæltetaske
-12%415,95 kr
Før 471,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Rygsaeksalg.dk
TrustScore 4 ud af 53,6
Camelbak Ultra Belt 17oz Black Xs/s - Str. XS/S - Bæltetaske
415,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Camelbak Ultra Belt 17oz Black Xs/s - Str. XS/S - Bæltetaske koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Camelbak Ultra Belt 17oz Black Xs/s - Str. XS/S - Bæltetaske koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Løbeshop DK313 kr313 krKøb
2Skisport.dk313 kr313 krKøb
3AktivVinter.dk313 kr313 krKøb
4Outmore.dk415,95 kr415,95 krKøb
5MAXiPRO415,95 kr415,95 krKøb
6Rygsaeksalg.dk415,95 kr415,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Camelbak Ultra Belt 17oz Black Xs/s - Str. XS/S - Bæltetaske

PriceData har fulgt prisen på Camelbak Ultra Belt 17oz Black Xs/s - Str. XS/S - Bæltetaske i 182 dage. Laveste pris i perioden er 269 kr (registreret d. 9. maj 2026), højeste er 449 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 401 kr.

Den nuværende pris på 313 kr er 22% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 16% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Camelbak Ultra Belt 17oz Black Xs/s - Str. XS/S - Bæltetaske. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Camelbak Ultra Belt 17oz Black Xs/s - Str. XS/S - Bæltetaske de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. maj 2026313 kr44 kr (16%)
13. maj 2026269 kr44 kr (14%)
11. maj 2026313 kr44 kr (16%)
9. maj 2026269 kr44 kr (14%)
30. jan. 2026313 kr116,95 kr (27%)
28. jan. 2026429,95 kr47,95 kr (13%)
27. jan. 2026382 kr47,95 kr (11%)
19. jan. 2026429,95 kr
17. jan. 2026430 kr48 kr (13%)
10. jan. 2026382 kr53 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret