Gå til hovedindhold

Gembird Cablexpert A-CM-HDMIF-01 - Videoadapter - USB-C han til HDMI hun - 15 cm - dobbelt afskærmet - sort - 4K support

GembirdEAN: 8716309097642
Pris fra 67 krtil 76 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 9 kr (12% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 63 kr 13. maj

Sammenlign priser på Cablexpert A-CM-HDMIF-01 - Videoadapter - USB-C han til HDMI hun - 15 cm - dobbelt afskærmet - sort - 4K support og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 67 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Cablexpert Videointerfaceomformer HDMI / USB 15cm
67 kr
Til butik
Cablexpert Videointerfaceomformer HDMI / USB 15cm billede

Produktinformation

Cablexpert A-CM-HDMIF-01 - Videoadapter - USB-C han til HDMI hun - 15 cm - dobbelt afskærmet - sort - 4K support

Produktspecifikationer

Mærke: Gembird
Artikel nr.: A-CM-HDMIF-01
EAN: 8716309097642
Varenr.: 992849598
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Cablexpert A-CM-HDMIF-01 - Videoadapter - USB-C han til HDMI hun - 15 cm - dobbelt afskærmet - sort - 4K support
76 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Cablexpert A-CM-HDMIF-01 - Videoadapter - USB-C han til HDMI hun - 15 cm - dobbelt afskærmet - sort - 4K support koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Cablexpert A-CM-HDMIF-01 - Videoadapter - USB-C han til HDMI hun - 15 cm - dobbelt afskærmet - sort - 4K support koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK67 kr67 krKøb
2CS MEGASTORE DK76 kr115 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Cablexpert A-CM-HDMIF-01 - Videoadapter - USB-C han til HDMI hun - 15 cm - dobbelt afskærmet - sort - 4K support

PriceData har fulgt prisen på Cablexpert A-CM-HDMIF-01 - Videoadapter - USB-C han til HDMI hun - 15 cm - dobbelt afskærmet - sort - 4K support i 178 dage. Laveste pris i perioden er 55 kr (registreret d. 7. januar 2026), højeste er 237 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 90 kr.

Den nuværende pris på 67 kr er 26% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for Cablexpert A-CM-HDMIF-01 - Videoadapter - USB-C han til HDMI hun - 15 cm - dobbelt afskærmet - sort - 4K support. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for Cablexpert A-CM-HDMIF-01 - Videoadapter - USB-C han til HDMI hun - 15 cm - dobbelt afskærmet - sort - 4K support de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 202667 kr3 kr (5%)
20. maj 202664 kr1 kr (2%)
13. maj 202663 kr25 kr (28%)
10. apr. 202688 kr33 kr (60%)
7. jan. 202655 kr182 kr (77%)
25. dec. 2025237 kr181 kr (323%)
16. dec. 202556 kr33 kr (37%)
6. dec. 202589 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret