Gå til hovedindhold

Gembird Cablexpert A-CM-COMBO5-02 - docking station - USB-C 3.1 - HDMI - GigE

Pris fra 127 krtil 209 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 82 kr (39% besparelse)

Sammenlign priser på Gembird Cablexpert A-CM-COMBO5-02 - docking station - USB-C 3.1 - HDMI - GigE og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 127 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Cablexpert A-CM-COMBO5-02 USB-C 3.1 Dockingstation
127 kr
Til butik
Cablexpert A-CM-COMBO5-02 USB-C 3.1 Dockingstation billede

Produktinformation

Cablexpert A-CM-COMBO5-02 - Dockingstation - USB-C 3.1 - HDMI - 1GbE

Produktspecifikationer

Mærke: Gembird
Artikel nr.: A-CM-COMBO5-02
EAN: 8716309124256
Varenr.: 1000773363
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gembird Cablexpert A-CM-COMBO5-02 - docking station - USB-C 3.1 - HDMI - GigE
159 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
USB-C multiport adapter 5-i-1 - Gembird, sølv
189 kr
Til butik
USB-C multiport adapter 5-i-1 - Gembird, sølv billede

Produktinformation

Fordele ved USB-C multiport adapterUdvid dine tilslutningsmuligheder på laptop og tablet med denne slanke 5‑i‑1 adapter i metal fra Gembird. Den samler HDMI, USB og lyd i én kompakt løsning, så du hurtigt kan koble skærm, tilbehør og strøm til via én USB‑C-port. Perfekt til pendleren, studiet eller hjemmekontoret.Hvad du fårAdapteren leverer op til 87 W USB Power Delivery til opladning via USB‑C, har 1× HDMI til 4K (3.840 × 2.160) ved 30 Hz, 1× USB 3.2 Gen 1 med 5 Gbit/s til hurtige enheder, 1× USB 2.0 til ekstra tilbehør samt 3,5 mm hovedtelefonudgang. Plug & Play gør opsætningen enkel, og metalhuset i sølv giver et stilrent, robust udtryk. Den korte kabeltilslutning på 0,12 m gør den let at have med i tasken.Tilkobling: USB 3.2 Gen 1 Type‑C (kablet)Video: 1× HDMI, maks. 3.840 × 2.160 ved 30 HzUSB-porte: 1× USB 3.2 Gen 1 Type‑A, 1× USB 2.0Lyd: 3,5 mm hovedtelefonudgangUSB Power Delivery: op til 87 W, revision 2.0; 1 port med PowerShareDatahastighed: 5 Gbit/s (USB 3.2 Gen 1)Kabel-længde: 0,12 mMateriale: metal; Farve: sølvMål: H × B × D: 1,0 × 2,8 × 10,4 cmVægt: 38 g...

Produktspecifikationer

Mærke: GEMBIRD
Kategori: Kabeladaptere
Vægt: 0.06g
EAN: 8716309124256
Varenr.: 1894497
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
USB-C multiport adapter 5-i-1 - Gembird, sølv
209 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gembird Cablexpert A-CM-COMBO5-02 - docking station - USB-C 3.1 - HDMI - GigE koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gembird Cablexpert A-CM-COMBO5-02 - docking station - USB-C 3.1 - HDMI - GigE koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK127 kr127 krKøb
2Proshop DK159 kr198 krKøb
3Boligcenter DK189 kr189 krKøb
4Vivas DK209 kr288 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gembird Cablexpert A-CM-COMBO5-02 - docking station - USB-C 3.1 - HDMI - GigE

PriceData har fulgt prisen på Gembird Cablexpert A-CM-COMBO5-02 - docking station - USB-C 3.1 - HDMI - GigE i 129 dage. Laveste pris i perioden er 127 kr (registreret d. 25. januar 2026), højeste er 198 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 163 kr.

Den nuværende pris på 127 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 1 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for Gembird Cablexpert A-CM-COMBO5-02 - docking station - USB-C 3.1 - HDMI - GigE. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for Gembird Cablexpert A-CM-COMBO5-02 - docking station - USB-C 3.1 - HDMI - GigE de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. jan. 2026127 kr71 kr (36%)
23. jan. 2026198 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret