Gå til hovedindhold

Noname bøjning 22 mm 45° M-N - muffe-nippel Cu press. M og V bakker

NonameSanitetEAN: 4021343359057
Pris fra 54 krtil 63,75 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 9,75 kr (15% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 48 kr 16. maj

Sammenlign priser på bøjning 22 mm 45° M-N - muffe-nippel Cu press. M og V bakker og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 54 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
bøjning 22 mm 45° M-N - muffe-nippel Cu press. M og V bakker
54 kr
Til butik
bøjning 22 mm 45° M-N - muffe-nippel Cu press. M og V bakker billede

Produktspecifikationer

Mærke: SANHA
Kategori: Kobberrør og fittings
Farve: 1
Artikel nr.: 1604022
EAN: 4021343359057
Varenr.: 3527494
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
kobber Cu press bøjning 22 mm 45 º med en muffe
54 kr
Til butik
kobber Cu press bøjning 22 mm 45 º med en muffe billede

Produktinformation

12mm - 35mm kan presses med M & V bakker 42mm - 54mm anbefales pressning med M-slynger Garanteret utætte før presning O-ringstætning EPDM Til drikkevand og varme Til hårde og halvhårde kobberrør Til bløde kobberrør med støttebøsning Garanti på fabrikation...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Produkter UG 1
EAN: 4021343359057
Varenr.: 220785
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
kobber Cu press bøjning 22 mm 45º med en muffe
63,75 kr
Til butik
kobber Cu press bøjning 22 mm 45º med en muffe billede

Produktinformation

12mm - 35mm kan presses med M & V bakker 42mm - 54mm anbefales pressning med M-slyngerGaranteret utætte før presningO-ringstætning EPDMTil drikkevand og varmeTil hårde og halvhårde kobberrørTil bløde kobberrør med støttebøsningGaranti på fabrikationsfejl,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Noname
Kategori: Bøjninger
EAN: 4021343359057
Varenr.: 047802022

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad bøjning 22 mm 45° M-N - muffe-nippel Cu press. M og V bakker koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad bøjning 22 mm 45° M-N - muffe-nippel Cu press. M og V bakker koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK54 kr93 krKøb
2Elvvs.dk54 kr54 krKøb
3vvsfittings.dk63,75 kr63,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for bøjning 22 mm 45° M-N - muffe-nippel Cu press. M og V bakker

PriceData har fulgt prisen på bøjning 22 mm 45° M-N - muffe-nippel Cu press. M og V bakker i 180 dage. Laveste pris i perioden er 48 kr (registreret d. 16. maj 2026), højeste er 63,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 57 kr.

Den nuværende pris på 54 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 15% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 44 prisændringer for bøjning 22 mm 45° M-N - muffe-nippel Cu press. M og V bakker. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 44 prisændringer for bøjning 22 mm 45° M-N - muffe-nippel Cu press. M og V bakker de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202654 kr5 kr (8%)
28. maj 202659 kr5 kr (9%)
25. maj 202654 kr9,75 kr (15%)
24. maj 202663,75 kr8,75 kr (16%)
23. maj 202655 kr1 kr (2%)
20. maj 202654 kr1 kr (2%)
19. maj 202655 kr1 kr (2%)
17. maj 202654 kr6 kr (13%)
16. maj 202648 kr6 kr (11%)
9. maj 202654 kr1 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret