Gå til hovedindhold

Noname bøjning 22 mm 45° M-M - muffe-muffe Cu press. M og V bakker

NonameSanitetEAN: 4021343359194
Pris fra 51 krtil 68,75 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 17,75 kr (26% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på bøjning 22 mm 45° M-M - muffe-muffe Cu press. M og V bakker og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 51 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
bøjning 22 mm 45° M-M - muffe-muffe Cu press. M og V bakker
51 kr
Til butik
bøjning 22 mm 45° M-M - muffe-muffe Cu press. M og V bakker billede

Produktspecifikationer

Mærke: SANHA
Kategori: VSH FZ
Farve: 1
Artikel nr.: 1604122
EAN: 4021343359194
Varenr.: 3527502
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
kobber Cu press bøjning 22 mm 45 º med to muffer
55 kr
Til butik
kobber Cu press bøjning 22 mm 45 º med to muffer billede

Produktinformation

12mm - 35mm kan presses med M & V bakker 42mm - 54mm anbefales pressning med M-slynger Garanteret utætte før presning O-ringstætning EPDM Til drikkevand og varme Til hårde og halvhårde kobberrør Til bløde kobberrør med støttebøsning Garanti på fabrikation...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Produkter UG 1
EAN: 4021343359194
Varenr.: 220793
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
kobber Cu press bøjning 22 mm 45º med to muffer
68,75 kr
Til butik
kobber Cu press bøjning 22 mm 45º med to muffer billede

Produktinformation

12mm - 35mm kan presses med M & V bakker 42mm - 54mm anbefales pressning med M-slyngerGaranteret utætte før presningO-ringstætning EPDMTil drikkevand og varmeTil hårde og halvhårde kobberrørTil bløde kobberrør med støttebøsningGaranti på fabrikationsfejl,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Noname
Kategori: Bøjninger
EAN: 4021343359194
Varenr.: 047803022

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad bøjning 22 mm 45° M-M - muffe-muffe Cu press. M og V bakker koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad bøjning 22 mm 45° M-M - muffe-muffe Cu press. M og V bakker koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK51 kr90 krKøb
2Elvvs.dk55 kr55 krKøb
3vvsfittings.dk68,75 kr68,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for bøjning 22 mm 45° M-M - muffe-muffe Cu press. M og V bakker

PriceData har fulgt prisen på bøjning 22 mm 45° M-M - muffe-muffe Cu press. M og V bakker i 185 dage. Laveste pris i perioden er 49 kr (registreret d. 30. november 2025), højeste er 68,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 59 kr.

Den nuværende pris på 51 kr er 14% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 15% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 46 prisændringer for bøjning 22 mm 45° M-M - muffe-muffe Cu press. M og V bakker. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 46 prisændringer for bøjning 22 mm 45° M-M - muffe-muffe Cu press. M og V bakker de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202651 kr3 kr (6%)
24. maj 202654 kr2 kr (4%)
23. maj 202652 kr1 kr (2%)
20. maj 202651 kr1 kr (2%)
19. maj 202652 kr1 kr (2%)
6. maj 202651 kr9 kr (15%)
5. maj 202660 kr9 kr (18%)
1. maj 202651 kr8 kr (14%)
29. apr. 202659 kr1 kr (2%)
24. apr. 202658 kr9 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret