Gå til hovedindhold

Boligcenter Bålsted Brun 50 x 50 x 35 cm Forvitret stål

BoligcenterIldstederEAN: 8721158247520
Pris fra 309 krtil 649 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 340 kr (52% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Bålsted Brun 50 x 50 x 35 cm Forvitret stål og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 309 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bålsted Brun 50 x 50 x 35 cm Forvitret stål
-50%309 kr
Før 612 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bålsted Brun 50 x 50 x 35 cm Forvitret stål billede

Produktinformation

Dette udendørs ildsted er både stilfuldt og funktionelt og bliver et midtpunkt i din have. Lavet af stærkt stål, er det designet til effektivt at give varme, samtidig med at det skaber en dejlig atmosfære til både sammenkomster og hyggelige aftener under stjernerne. Hold dit udendørsområde varmt hele året med en robust stålstruktur, perfekt til sociale sammenkomster eller en fredfyldt stund.Det rustbestandige materiale sikrer, at det holder sig pænt og klarer vejret uden problemer, mens det stadig ser godt ud.Det er super nemt at tage sig af ildstedet; tør bare metaldelene af med en fugtig klud, så er det klar til næste gang.Dens moderne design med slanke linjer og glat finish giver et nutidigt præg på din udendørs indretning, samtidig med at den er praktisk.Specielt lavet til udendørs brug, gør det kolde aftener til varme og indbydende steder for venner og familie. Farve: BrunMateriale: Forvitret stålSlutte: PulverlakeretSamlede dimensioner: 50 x 50 x 35 CM (L x B x H)Vægt: 5.5 kgIndendørs / udendørs: Kun udendørsLeveringsindhold:1 x ildstedAntal varer: 1Forsamling krævet: Ja ADVARSEL: Brug ikke sprit eller benzin til at tænde eller genantænde!...

Produktspecifikationer

Kategori: Bålfade og Havepejse
Vægt: 7g
EAN: 8721158247520
Varenr.: 1580898
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Bålsted Brun 50 x 50 x 35 cm Cortenstål
326,04 kr
Til butik
Bålsted Brun 50 x 50 x 35 cm Cortenstål billede

Produktinformation

Dette udendørs ildsted er både stilfuldt og funktionelt og bliver et midtpunkt i din have. Lavet af stærkt stål, er det designet til effektivt at give varme, samtidig med at det skaber en dejlig atmosfære til både sammenkomster og hyggelige aftener under...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: vidaXL
Kategori: Ildsteder
EAN: 8721158247520
Varenr.: 10023902970185
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Bålsted Brun 50 x 50 x 35 cm Forvitret stål
-48%330 kr
Før 632 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bålsted Brun 50 x 50 x 35 cm Forvitret stål billede

Produktinformation

Dette udendørs ildsted er både stilfuldt og funktionelt og bliver et midtpunkt i din have. Lavet af stærkt stål, er det designet til effektivt at give varme, samtidig med at det skaber en dejlig atmosfære til både sammenkomster og hyggelige aftener under stjernerne. Hold dit udendørsområde varmt hele året med en robust stålstruktur, perfekt til sociale sammenkomster eller en fredfyldt stund.Det rustbestandige materiale sikrer, at det holder sig pænt og klarer vejret uden problemer, mens det stadig ser godt ud.Det er super nemt at tage sig af ildstedet; tør bare metaldelene af med en fugtig klud, så er det klar til næste gang.Dens moderne design med slanke linjer og glat finish giver et nutidigt præg på din udendørs indretning, samtidig med at den er praktisk.Specielt lavet til udendørs brug, gør det kolde aftener til varme og indbydende steder for venner og familie. Farve: BrunMateriale: Forvitret stålSlutte: PulverlakeretSamlede dimensioner: 50 x 50 x 35 CM (L x B x H)Vægt: 5.5 kgIndendørs / udendørs: Kun udendørsLeveringsindhold:1 x ildstedAntal varer: 1Forsamling krævet: Ja ADVARSEL: Brug ikke sprit eller benzin til at tænde eller genantænde!

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Bålfade og Havepejse
Størrelse: 50 x 50 x 35 cm
Vægt: 7g
EAN: 8721158247520
Varenr.: 1580898
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bålsted Brun 50 x 50 x 35 cm Forvitret stål
-48%330 kr
Før 632 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Bålsted Stål - Vejrbestandigt stål/brunt
649 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bålsted Brun 50 x 50 x 35 cm Forvitret stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bålsted Brun 50 x 50 x 35 cm Forvitret stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK309 kr309 krKøb
2DesignShoppen326,04 kr326,04 krKøb
3Livera DK330 kr399 krKøb
4Vivas DK330 kr399 krKøb
5BoligRetning649 kr649 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bålsted Brun 50 x 50 x 35 cm Forvitret stål

PriceData har fulgt prisen på Bålsted Brun 50 x 50 x 35 cm Forvitret stål i 140 dage. Laveste pris i perioden er 309 kr (registreret d. 26. maj 2026), højeste er 449 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 403 kr.

Den nuværende pris på 309 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 18% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for Bålsted Brun 50 x 50 x 35 cm Forvitret stål. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for Bålsted Brun 50 x 50 x 35 cm Forvitret stål de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026309 kr40 kr (11%)
17. maj 2026349 kr30 kr (8%)
5. maj 2026379 kr19 kr (5%)
25. apr. 2026398 kr
20. apr. 2026397,54 kr12,46 kr (3%)
19. apr. 2026410 kr39 kr (9%)
18. apr. 2026449 kr39 kr (10%)
17. apr. 2026410 kr39 kr (9%)
16. apr. 2026449 kr39 kr (10%)
6. apr. 2026410 kr5 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret