Gå til hovedindhold

Boligcenter Bålsted Brun 50 x 35 x 100 cm Forvitret stål

BoligcenterIldstederEAN: 8721158247643
Pris fra 449 krtil 469 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 20 kr (4% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Bålsted Brun 50 x 35 x 100 cm Forvitret stål og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 449 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bålsted Brun 50 x 35 x 100 cm Forvitret stål
-49%449 kr
Før 885 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bålsted Brun 50 x 35 x 100 cm Forvitret stål billede

Produktinformation

Denne kegleformede udendørs pejs kombinerer moderne design med praktisk brug. Den er lavet af hårdt stål, og dens matte finish giver et stilrent look. Den kan klare al slags vejr - perfekt som fokuspunkt på din balkon på kolde efterårsaftener. Holdbar: Denne pejs er bygget til at holde, så den vil være en del af din have i mange år.Varmebestandig: Den er lavet med materialer, der kan klare høje temperaturer, så den er sikker og behagelig at bruge på kolde nætter.Rustfri: Takket være en speciel belægning beskytter den mod og holder sig stærk under forskellige vejrforhold.Plads til store brændestykker: Denne pejs kan tage store stammer, så du kan nyde længere brændetider - perfekt til sene aftener.Moderne look: Kegleformen og matte finish giver en trendy vibe, der passer til mange udendørs stilarter. Farve: BrunMateriale: Forvitret stålSlutte: PulverlakeretSamlede dimensioner: 50 x 35 x 100 CM (L x B x H)Vægt: 11.3 kgSlidstærkBærbarIndendørs / udendørs: Kun udendørsLeveringsindhold:1 x ildstedAntal varer: 1Forsamling krævet: Ja ADVARSEL: Brug ikke sprit eller benzin til at tænde eller genantænde!...

Produktspecifikationer

Kategori: Bålfade og Havepejse
Vægt: 12.75g
EAN: 8721158247643
Varenr.: 1580910
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Bålsted Brun 50 x 35 x 100 cm Cortenstål
467,61 kr
Til butik
Bålsted Brun 50 x 35 x 100 cm Cortenstål billede

Produktinformation

Denne kegleformede udendørs pejs kombinerer flashy design med praktisk anvendelse. Den er lavet af holdbart stål med en flot mat finish, som både ser godt ud og er vejrbestandig det perfekte midtpunkt for din altan på kolde efterårsaftener. Bygget til...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: vidaXL
Kategori: Ildsteder
EAN: 8721158247643
Varenr.: 10023901364553
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Bålsted Brun 50 x 35 x 100 cm Forvitret stål
-48%469 kr
Før 905 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bålsted Brun 50 x 35 x 100 cm Forvitret stål billede

Produktinformation

Denne kegleformede udendørs pejs kombinerer moderne design med praktisk brug. Den er lavet af hårdt stål, og dens matte finish giver et stilrent look. Den kan klare al slags vejr - perfekt som fokuspunkt på din balkon på kolde efterårsaftener. Holdbar: Denne pejs er bygget til at holde, så den vil være en del af din have i mange år.Varmebestandig: Den er lavet med materialer, der kan klare høje temperaturer, så den er sikker og behagelig at bruge på kolde nætter.Rustfri: Takket være en speciel belægning beskytter den mod og holder sig stærk under forskellige vejrforhold.Plads til store brændestykker: Denne pejs kan tage store stammer, så du kan nyde længere brændetider - perfekt til sene aftener.Moderne look: Kegleformen og matte finish giver en trendy vibe, der passer til mange udendørs stilarter. Farve: BrunMateriale: Forvitret stålSlutte: PulverlakeretSamlede dimensioner: 50 x 35 x 100 CM (L x B x H)Vægt: 11.3 kgSlidstærkBærbarIndendørs / udendørs: Kun udendørsLeveringsindhold:1 x ildstedAntal varer: 1Forsamling krævet: Ja ADVARSEL: Brug ikke sprit eller benzin til at tænde eller genantænde!

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Bålfade og Havepejse
Størrelse: 50 x 35 x 100 cm
Vægt: 12.75g
EAN: 8721158247643
Varenr.: 1580910
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bålsted Brun 50 x 35 x 100 cm Forvitret stål
-48%469 kr
Før 905 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bålsted Brun 50 x 35 x 100 cm Forvitret stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bålsted Brun 50 x 35 x 100 cm Forvitret stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK449 kr449 krKøb
2DesignShoppen467,61 kr467,61 krKøb
3Livera DK469 kr538 krKøb
4Vivas DK469 kr538 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bålsted Brun 50 x 35 x 100 cm Forvitret stål

PriceData har fulgt prisen på Bålsted Brun 50 x 35 x 100 cm Forvitret stål i 159 dage. Laveste pris i perioden er 449 kr (registreret d. 26. maj 2026), højeste er 659 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 587 kr.

Den nuværende pris på 449 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 27% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 44 prisændringer for Bålsted Brun 50 x 35 x 100 cm Forvitret stål. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 44 prisændringer for Bålsted Brun 50 x 35 x 100 cm Forvitret stål de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026449 kr110 kr (20%)
16. maj 2026559 kr30 kr (5%)
5. maj 2026589 kr23,04 kr (4%)
4. maj 2026612,04 kr7,96 kr (1%)
19. apr. 2026620 kr39 kr (6%)
18. apr. 2026659 kr39 kr (6%)
17. apr. 2026620 kr39 kr (6%)
16. apr. 2026659 kr39 kr (6%)
6. apr. 2026620 kr2,05 kr (0%)
3. apr. 2026622,05 kr1,05 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret