Gå til hovedindhold

Solar Plus Byggesilikone Silirub N Transparent, 310ml patron fuldt elastisk- 1- komponent Fugemasse baseret på silikone

Solar PlusAEAN: 5411183006874
Pris fra 50 krtil 59,71 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 9,71 kr (16% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 33,75 kr 5. apr.

Sammenlign priser på Byggesilikone Silirub N Transparent, 310ml patron fuldt elastisk- 1- komponent Fugemasse baseret på silikone og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 50 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Byggesilikone Silirub N Transparent, 310ml patron fuldt elastisk- 1- komponent Fugemasse baseret på silikone
50 kr
Til butik
Byggesilikone Silirub N Transparent, 310ml patron fuldt elastisk- 1- komponent  Fugemasse baseret på silikone billede

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: A
Farve: 1
Artikel nr.: SOU-122353
EAN: 5411183006874
Varenr.: 3427323
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Silirub N byggesilicone, transparent, 310 ml
51 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Byggesilikone Silirub N Transpare. 310Ml
53,52 kr
Til butik
Byggesilikone Silirub N Transpare. 310Ml billede

Produktinformation

Silirub N er en neutral hærdende-, fuldt elastisk- 1- komponent Fugemasse baseret på silikone. Anvendelsesområder: Bygnings- og konstruktions fuger Topforsegling ved glasarbejde Elastiske fuger imellem bygningselementer Fugning imellem forbehandlet træ og...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: Plumbing
EAN: 5411183006874
Varenr.: 8810401923409
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Byggesilikone silirub n transpare. 310ml
55 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
BYGGESILIKONE SILIRUB N TRANSPARE. 310ML
59,71 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Byggesilikone Silirub N Transparent, 310ml patron fuldt elastisk- 1- komponent Fugemasse baseret på silikone koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Byggesilikone Silirub N Transparent, 310ml patron fuldt elastisk- 1- komponent Fugemasse baseret på silikone koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK50 kr89 krKøb
2WATTOO.DK51 kr51 krKøb
3Billigelogvvs.dk53,52 kr53,52 krKøb
4MaintainIt55 kr55 krKøb
5EL-GROSSISTEN59,71 kr59,71 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Byggesilikone Silirub N Transparent, 310ml patron fuldt elastisk- 1- komponent Fugemasse baseret på silikone

PriceData har fulgt prisen på Byggesilikone Silirub N Transparent, 310ml patron fuldt elastisk- 1- komponent Fugemasse baseret på silikone i 172 dage. Laveste pris i perioden er 32,62 kr (registreret d. 2. marts 2026), højeste er 57,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 47 kr.

Den nuværende pris på 50 kr er 6% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Byggesilikone Silirub N Transparent, 310ml patron fuldt elastisk- 1- komponent Fugemasse baseret på silikone. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Byggesilikone Silirub N Transparent, 310ml patron fuldt elastisk- 1- komponent Fugemasse baseret på silikone de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202650 kr2 kr (4%)
26. maj 202648 kr1 kr (2%)
23. maj 202649 kr1 kr (2%)
21. maj 202650 kr1 kr (2%)
19. maj 202651 kr1 kr (2%)
15. maj 202652 kr1 kr (2%)
13. maj 202653 kr2 kr (4%)
11. maj 202651 kr
9. maj 202650,78 kr14,38 kr (40%)
7. maj 202636,4 kr14,38 kr (28%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret