Gå til hovedindhold

Solar Plus Silirub NS er en universel bygge- og sanitets silikone transparent 310ml

Pris fra 31,66 krtil 57,75 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 26,09 kr (45% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Silirub NS er en universel bygge- og sanitets silikone transparent 310ml og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 31.66 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Bygge Og Sanitets Silikone Transp. 310Ml
31,66 kr
Til butik
Bygge Og Sanitets Silikone Transp. 310Ml billede

Produktinformation

Silirub NS er en universel bygge- og sanitets silikone transparent 310ml Søgetermer: 0839100184 - - 900049224 - 5411183127524

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: Plumbing
EAN: 5411183127524
Varenr.: 8810401694033
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Bygge og sanitets silikone transp. 310ml
32,5 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
BYGGE OG SANITETS SILIKONE TRANSP. 310ML
35,35 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Silirub NS er en universel bygge- og sanitets silikone transparent 310ml
40 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Silirub NS bygge- og sanitetssilikone 310ml klar
-25%57,75 kr
Før 77 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Silirub NS er en universel bygge- og sanitets silikone transparent 310ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Silirub NS er en universel bygge- og sanitets silikone transparent 310ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk31,66 kr31,66 krKøb
2MaintainIt32,5 kr32,5 krKøb
3EL-GROSSISTEN35,35 kr35,35 krKøb
4CS MEGASTORE DK40 kr79 krKøb
5Globaltools.dk57,75 kr57,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Silirub NS er en universel bygge- og sanitets silikone transparent 310ml

PriceData har fulgt prisen på Silirub NS er en universel bygge- og sanitets silikone transparent 310ml i 171 dage. Laveste pris i perioden er 31,66 kr (registreret d. 2. marts 2026), højeste er 52,98 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 39 kr.

Den nuværende pris på 31,66 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Silirub NS er en universel bygge- og sanitets silikone transparent 310ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Silirub NS er en universel bygge- og sanitets silikone transparent 310ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202631,66 kr
31. maj 202632,5 kr
20. maj 202631,66 kr
19. maj 202632,5 kr
14. apr. 202631,66 kr
13. apr. 202632,5 kr
30. mar. 202631,66 kr
29. mar. 202632,5 kr
27. mar. 202633,35 kr
14. mar. 202632,5 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret