Gå til hovedindhold

Burberry London for Men Eau de Toilette - 50 ml

BurberryParfume og eau de cologneEAN: 3614226904997
Pris fra 238 krtil 555 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 317 kr (57% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 169 kr 7. maj

Sammenlign priser på Burberry London for Men Eau de Toilette - 50 ml og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 238 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Burberry London Men Edt 50ml
-52%238 kr
Før 499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Burberry London Men Edt 50ml billede

Produktinformation

Burberry London Men är en elegant och kryddig doft för men. Doftnoter: bergamott, svartpeppar, lavendel, kanellöv, ,, läder, mimosablomma, portvin, ,, tobakslöv, guaiac trä, ekmossa och opoponax.

Produktspecifikationer

Mærke: Burberry
Kategori: Parfume til ham
EAN: 3614226904997
Varenr.: 38-57845
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Burberry Herreparfume - London Edt 50 Ml
239,95 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Burberry London EDT - 50 ml
257 kr
Til butik
Burberry London EDT - 50 ml billede

Produktinformation

Introducerer Burberry London for Men, en fornem duft fra det velkendte Burberry designhus. Lanceringen fandt sted i 2006, og denne karakteristiske EDT-spray er skabt til den moderne mand, der værdsætter kvalitet og stil. Duften åbner med topnoter af forfriskende lavendel, beroligende bergamot og varm kanel. Efterhånden som duften udvikler sig, afslører hjertenoterne en unik blanding af blød mimosa og maskulin læder, som tilføjer dybde til duften. Duften runder af med rige basenoter af opoponax, tobak, guaiac-træ og egmos, hvilket skaber et varigt, mindeværdigt indtryk. Denne velafbalancerede blanding gør Burberry London for Men perfekt til både dag- og aftenkald.

Produktspecifikationer

Mærke: Burberry
Kategori: Parfume og dufte
Artikel nr.: 3614226904997
EAN: 3614226904997
Varenr.: 3011997
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Burberry London For Men EDT 50 ml
309 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Burberry London For Him EDT 50 ml
-39%340,73 kr
Før 555 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Burberry London for Men Eau de Toilette - 50 ml
474 kr
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Burberry London For Men Eau De Toilette 50 ml
555 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Burberry London For Men Eau De Toilette 50 ml
555 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Burberry London for Men Eau de Toilette - 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Burberry London for Men Eau de Toilette - 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK238 kr287 krKøb
2Gucca.dk239,95 kr239,95 krKøb
3Proshop DK257 kr296 krKøb
4Beautycos DK309 kr338 krKøb
5NiceHair.dk340,73 kr340,73 krKøb
6NordicFeel DK474 kr474 krKøb
7EauDeParfum.dk555 kr555 krKøb
8Lyko DK555 kr555 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Burberry London for Men Eau de Toilette - 50 ml

PriceData har fulgt prisen på Burberry London for Men Eau de Toilette - 50 ml i 178 dage. Laveste pris i perioden er 169 kr (registreret d. 7. maj 2026), højeste er 259 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 212 kr.

Den nuværende pris på 238 kr er 12% over normalprisen. Prisen er steget 41% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for Burberry London for Men Eau de Toilette - 50 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for Burberry London for Men Eau de Toilette - 50 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026238 kr22 kr (10%)
1. jun. 2026216 kr22 kr (9%)
30. maj 2026238 kr22 kr (10%)
27. maj 2026216 kr1 kr (0%)
23. maj 2026215 kr41 kr (24%)
21. maj 2026174 kr7 kr (4%)
20. maj 2026181 kr6 kr (3%)
14. maj 2026175 kr5 kr (3%)
9. maj 2026170 kr1 kr (1%)
7. maj 2026169 kr27 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret