Gå til hovedindhold

Burberry London Eau de Parfum for Women 50 ml

BurberryParfume og eau de cologneEAN: 3614226905192
Pris fra 220 krtil 750 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 530 kr (71% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 165 kr 25. mar.

Sammenlign priser på Burberry London Eau de Parfum for Women 50 ml og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 220 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Burberry London For Women EDP - 50 ml
220 kr
Til butik
Burberry London For Women EDP - 50 ml billede

Produktinformation

Burberry London 50 ml Kvinder

Produktspecifikationer

Mærke: Burberry
Kategori: Parfume og dufte
Artikel nr.: 3614226905192
EAN: 3614226905192
Varenr.: 3020046
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Burberry London For Women Edp Spray 50 ml
244 kr
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Burberry London For Women EDP 50 ml
339 kr
Til butik
Burberry London For Women EDP 50 ml billede

Produktinformation

🌼 Tidløs blomsterduft · Noter af rose, kaprifolie og jasmin · Eau de Parfum med flot holdbarhed En elegant, feminin duftoplevelse inspireret af storbyens klassiske stil. Den åbner lyst og indbydende med blomstrende kaprifolie og friske citrusnuancer, hvorefter et rigt hjerte af rose og jasmin folder sig ud. I dybden afrundes kompositionen af varme, bløde trænoter, der giver en behagelig og vedvarende aura på huden. Duftnoter Top: Kaprifolie, rose, mandarin Hjerte: Jasmin, tiare-blomst, pæon Base: Sandeltræ, moskus, patchouli Fordele Harmonisk blomsterduft med både friskhed og varme Eau de Parfum-koncentration for dybde og god projektion Alsidig signaturduft, der fungerer året rundt Elegant flakon med ikonisk ternet design Sådan bruger du den Påfør 1–3 spray på pulspunkter som hals, håndled og dekolletage. Lad duften sætte sig på huden uden at gnide, så noterne bevares bedst. Ønskes en lettere effekt, spray i luften og gå gennem tågen eller spray let på hårbørsten inden brug. Forlæng holdbarheden ved at fugte huden med en uparfumeret creme inden påføring. Hvornår passer den? Et oplagt valg til både hverdag og særlige anledninger. De friske blomster gør den let og imødekommende i dagtimerne, mens den varme base giver elegance og dybde til aftener og køligere sæsoner. Tip Vil du fremhæve det blomstrede udtryk, kan du layer’e med en mild bodylotion med rosen- eller jasminnuancer. Ønsker du mere varme, fungerer en diskret sandeltræsolie som base rigtig godt.

Produktspecifikationer

Mærke: Burberry
Kategori: Parfume
Størrelse: 50.00ml
Artikel nr.: 3614226905192
EAN: 3614226905192
Varenr.: 3614226905192
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Burberry London Woman Eau De Parfum 50 ml
349 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Burberry London For Women EDP 50 ml
-39%460,46 kr
Før 750 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Burberry London For Women EDP, 50 ml.
595 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Burberry London Eau de Parfum - 50 ml
636 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Burberry London For Women EdP (50ml)
750 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Burberry London Eau de Parfum for Women 50 ml
750 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Burberry London Eau de Parfum for Women 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Burberry London Eau de Parfum for Women 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK220 kr259 krKøb
2Teknikproffset DK244 kr293 krKøb
3Beautycos DK339 kr368 krKøb
4EauDeParfum.dk349 kr349 krKøb
5NiceHair.dk460,46 kr460,46 krKøb
6Brandshop595 kr595 krKøb
7NordicFeel DK636 kr636 krKøb
8Bangerhead DK750 kr750 krKøb
9Lyko DK750 kr750 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Burberry London Eau de Parfum for Women 50 ml

PriceData har fulgt prisen på Burberry London Eau de Parfum for Women 50 ml i 181 dage. Laveste pris i perioden er 165 kr (registreret d. 5. marts 2026), højeste er 309 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 209 kr.

Den nuværende pris på 220 kr er 5% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 52 prisændringer for Burberry London Eau de Parfum for Women 50 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 52 prisændringer for Burberry London Eau de Parfum for Women 50 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026220 kr1 kr (0%)
22. maj 2026219 kr1 kr (0%)
21. maj 2026220 kr1 kr (0%)
14. maj 2026219 kr1 kr (0%)
9. maj 2026220 kr1 kr (0%)
7. maj 2026219 kr38 kr (21%)
1. maj 2026181 kr1 kr (1%)
28. apr. 2026180 kr8 kr (4%)
17. apr. 2026188 kr6 kr (3%)
16. apr. 2026182 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret