Gå til hovedindhold

Burberry London For Men Eau De Toilette 100 ml

BurberryParfume og eau de cologneEAN: 3614226905215
Pris fra 229 krtil 499 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 270 kr (54% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 226 kr 19. mar.

Sammenlign priser på Burberry London For Men Eau De Toilette 100 ml og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 229 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Burberry London Men Edt 100ml
-32%229 kr
Før 339 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Burberry London Men Edt 100ml billede

Produktinformation

Burberry London for Men Edt är en elegant och kryddig doft för men. Doftnoter: bergamott, svartpeppar, lavendel, kanellöv, ,, läder, mimosablomma, portvin, ,, tobakslöv, guaiac trä, ekmossa och opoponax.

Produktspecifikationer

Mærke: Burberry
Kategori: Parfume til ham
EAN: 3614226905215
Varenr.: 38-58416
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Burberry London EDT - 100 ml
282 kr
Til butik
Burberry London EDT - 100 ml billede

Produktinformation

Introducerer Burberry London for Men, en fornem duft fra det velkendte Burberry designhus. Lanceringen fandt sted i 2006, og denne karakteristiske EDT-spray er skabt til den moderne mand, der værdsætter kvalitet og stil. Duften åbner med topnoter af forfriskende lavendel, beroligende bergamot og varm kanel. Efterhånden som duften udvikler sig, afslører hjertenoterne en unik blanding af blød mimosa og maskulin læder, som tilføjer dybde til duften. Duften runder af med rige basenoter af opoponax, tobak, guaiac-træ og egmos, hvilket skaber et varigt, mindeværdigt indtryk. Denne velafbalancerede blanding gør Burberry London for Men perfekt til både dag- og aftenkald.

Produktspecifikationer

Mærke: Burberry
Kategori: Parfume og dufte
Artikel nr.: 3614226905215
EAN: 3614226905215
Varenr.: 2880920
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Burberry London For Men EDT 100 ml
349 kr
Til butik
Burberry London For Men EDT 100 ml billede

Produktinformation

Denne maskuline og rå Eau De Toilette fra Burberry. London For Men starter med topnoter af kanel, lavenden og bergamot. Duften føres over i hjertenoter af læder og mimosa. Hvorefter duften afrundes af bundnoter af tubak blade og oak moss. Flakonen har desuden et maskulint og fint design med de velkendte Burberry tern.Dette er en Eau De Toilette, der er særligt udviklet til mænd.

Produktspecifikationer

Mærke: Burberry
Kategori: Parfume
Størrelse: 100.00ml
Artikel nr.: 3614226905215
EAN: 3614226905215
Varenr.: 3614226905215
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Burberry London For Men Eau De Toilette 100 ml
499 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Burberry London For Men Eau De Toilette 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Burberry London For Men Eau De Toilette 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK229 kr278 krKøb
2Proshop DK282 kr321 krKøb
3Beautycos DK349 kr378 krKøb
4EauDeParfum.dk499 kr499 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Burberry London For Men Eau De Toilette 100 ml

PriceData har fulgt prisen på Burberry London For Men Eau De Toilette 100 ml i 179 dage. Laveste pris i perioden er 222 kr (registreret d. 20. februar 2026), højeste er 295 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 255 kr.

Den nuværende pris på 229 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 19% den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 55 prisændringer for Burberry London For Men Eau De Toilette 100 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 55 prisændringer for Burberry London For Men Eau De Toilette 100 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026229 kr21 kr (8%)
14. maj 2026250 kr23 kr (10%)
12. maj 2026227 kr55 kr (20%)
9. maj 2026282 kr1 kr (0%)
30. apr. 2026283 kr2 kr (1%)
27. apr. 2026285 kr2 kr (1%)
25. apr. 2026283 kr12 kr (4%)
22. apr. 2026271 kr2 kr (1%)
13. apr. 2026269 kr2 kr (1%)
10. apr. 2026271 kr7 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret