Gå til hovedindhold

Burberry For Women Eau De Parfum Spray 50 ml

BurberryParfume og eau de cologneEAN: 3614226905697
Pris fra 219,24 krtil 279,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 60,71 kr (22% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 208,94 kr 16. apr.

Sammenlign priser på Burberry For Women Eau De Parfum Spray 50 ml og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 219.24 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Burberry Originale EDP 50 ml
-74%219,24 kr
Før 840 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Burberry Originale EDP 50 ml billede

Produktinformation

#### Burberry Original EDP - 50 ml Burberry Original til kvinder er en elegant og feminin duft, der balancerer friskhed og varme på en harmonisk måde. Den føles både **tidløs og moderne** - til kvinden, der ønsker en klassisk duft med blid karakter. D...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Burberry
EAN: 3614226905697
Varenr.: 122187
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Burberry For Women Eau De Parfum Spray 50 ml
229 kr
Til butik
Burberry For Women Eau De Parfum Spray 50 ml billede

Produktinformation

Burberry Classic For Women Eau de Parfume er, som navnet antyder, en klassisk Burberry parfume velegnet til kvinder. Parfumen har hurtigt opnået kultstatus grundet den alsidige duft. Denne herlige parfume har en rig og sensuel duft baseret på noter af grønne æbler, cedertræ, jasmin, mos og sandeltræ. Tilsammen skaber det en dyb træagtig duft som kan bruges hele året rundt. Parfumen kommer i en elegant og klassisk flakon, der står elegant i parfumesamlingen. Med denne parfume fra Burberry vil du dufte herligt dagen lang.

Produktspecifikationer

Mærke: Burberry
Kategori: Parfume og dufte
Artikel nr.: 3614226905697
EAN: 3614226905697
Varenr.: 3147019
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Burberry Women Edp 50ml
-44%240 kr
Før 429 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Burberry Women Edp 50ml billede

Produktinformation

Burberry Women är en sensuell och charmig doft som personifierar den sanna Burberrykvinnan. Den har en mjuk och sensuell ton av aprikos, jasmin och vanilj. Doftnoter: grönt äpple, bergamott, persika, aprikos, svarta vinbär, tagetes, ringblomma, jasmin, sandelträ, cederträ, mysk, mossa & vanilj.

Produktspecifikationer

Mærke: Burberry
Kategori: Parfume til hende
EAN: 3614226905697
Varenr.: 38-56967
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Burberry - Classic Femme Edp 50 Ml
279,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Burberry For Women Eau De Parfum Spray 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Burberry For Women Eau De Parfum Spray 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk219,24 kr219,24 krKøb
2Proshop DK229 kr268 krKøb
3Teknikproffset DK240 kr289 krKøb
4Gucca.dk279,95 kr279,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Burberry For Women Eau De Parfum Spray 50 ml

PriceData har fulgt prisen på Burberry For Women Eau De Parfum Spray 50 ml i 179 dage. Laveste pris i perioden er 187 kr (registreret d. 27. februar 2026), højeste er 234 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 222 kr.

Den nuværende pris på 219,24 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Burberry For Women Eau De Parfum Spray 50 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Burberry For Women Eau De Parfum Spray 50 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026219,24 kr
12. maj 2026219,25 kr9,75 kr (4%)
2. maj 2026229 kr9,75 kr (4%)
24. apr. 2026219,25 kr9,75 kr (4%)
23. apr. 2026229 kr19,94 kr (10%)
17. apr. 2026209,06 kr
16. apr. 2026208,94 kr20,06 kr (9%)
9. apr. 2026229 kr1 kr (0%)
31. mar. 2026228 kr19,06 kr (9%)
21. mar. 2026208,94 kr19,06 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret