Gå til hovedindhold

Andet Bundventil til køkkenvask 1.1/2 x 80 mm

AndetSanitetEAN: 4015211103385
Pris fra 145,75 krtil 159 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 13,25 kr (8% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 134 kr 2. mar.

Sammenlign priser på Bundventil til køkkenvask 1.1/2 x 80 mm og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 145.75 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Bundventil til køkkenvask 1.1/2 x 80 mm
145,75 kr
Til butik
Bundventil til køkkenvask 1.1/2 x 80 mm billede

Produktinformation

til køkkenvask,med ventiloverdel af rustfri stål, med prop, med trekantskrog, ventilunderdel af messing, monteringshøjde 25 mm, Dim. 1 1/2 x 80 mm

Produktspecifikationer

Mærke: Andet
Kategori: Tilbehør/reservedele til køkkenvaske
EAN: 4015211103385
Varenr.: 747113041
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Viega bundventil til køkkenvask 1 1/2"
159 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bundventil til køkkenvask 1.1/2 x 80 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bundventil til køkkenvask 1.1/2 x 80 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1VVS.dk145,75 kr145,75 krKøb
2CompletVVS159 kr159 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bundventil til køkkenvask 1.1/2 x 80 mm

PriceData har fulgt prisen på Bundventil til køkkenvask 1.1/2 x 80 mm i 146 dage. Laveste pris i perioden er 129 kr (registreret d. 24. februar 2026), højeste er 145,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 139 kr.

Den nuværende pris på 145,75 kr er 5% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Bundventil til køkkenvask 1.1/2 x 80 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Bundventil til køkkenvask 1.1/2 x 80 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026145,75 kr6,75 kr (5%)
27. maj 2026139 kr6,75 kr (5%)
26. maj 2026145,75 kr6,75 kr (5%)
17. maj 2026139 kr6,75 kr (5%)
16. maj 2026145,75 kr6,75 kr (5%)
10. maj 2026139 kr6,75 kr (5%)
9. maj 2026145,75 kr6,75 kr (5%)
18. mar. 2026139 kr6,75 kr (5%)
17. mar. 2026145,75 kr6,75 kr (5%)
4. mar. 2026139 kr5 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret