Gå til hovedindhold

Plus Tiemme Bundstophane, 1/2" nippel, 1/2" slangeforskruning

PlusSanitetEAN: 8027830119872
Pris fra 69,57 krtil 133 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 63,43 kr (48% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 62,39 kr 7. maj

Sammenlign priser på Tiemme Bundstophane, 1/2" nippel, 1/2" slangeforskruning og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 69.57 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
BUNDSTOPHANE 1/2 NP. OG 1/2 SLANGEFORSKR
69,57 kr
Til butik
BUNDSTOPHANE 1/2 NP. OG 1/2 SLANGEFORSKR billede

Produktinformation

Bundstophane med 1/2" nippel og 1/2" slangeforskruning

Produktspecifikationer

Mærke: SOLAR PLUS
EAN: 8027830119872
Varenr.: 15914423943503
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Bundstophane 1/2 np. og 1/2 slangeforskr
76,25 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Tiemme Bundstophane, 1/2" nippel, 1/2" slangeforskruning
77 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bundstophane med 1/2 nippel og 1/2 slangeforskruning
133 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tiemme Bundstophane, 1/2" nippel, 1/2" slangeforskruning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tiemme Bundstophane, 1/2" nippel, 1/2" slangeforskruning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN69,57 kr69,57 krKøb
2MaintainIt76,25 kr76,25 krKøb
3WATTOO.DK77 kr77 krKøb
4CS MEGASTORE DK133 kr202 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tiemme Bundstophane, 1/2" nippel, 1/2" slangeforskruning

PriceData har fulgt prisen på Tiemme Bundstophane, 1/2" nippel, 1/2" slangeforskruning i 170 dage. Laveste pris i perioden er 62,39 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 138 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 78 kr.

Den nuværende pris på 69,57 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Tiemme Bundstophane, 1/2" nippel, 1/2" slangeforskruning. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Tiemme Bundstophane, 1/2" nippel, 1/2" slangeforskruning de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 202669,57 kr4,42 kr (6%)
23. maj 202673,99 kr4,42 kr (6%)
18. maj 202669,57 kr2,82 kr (4%)
9. maj 202672,39 kr10 kr (16%)
7. maj 202662,39 kr11,6 kr (16%)
6. maj 202673,99 kr11,6 kr (19%)
23. apr. 202662,39 kr10,71 kr (15%)
22. apr. 202673,1 kr10,71 kr (17%)
19. apr. 202662,39 kr10,71 kr (15%)
18. apr. 202673,1 kr10,71 kr (17%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret