Gå til hovedindhold

PEX vinkel 90, 15 x " med nippel - Tiemme

TiemmeSanitetEAN: 8027830142535
Pris fra 35 krtil 55 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 20 kr (36% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på PEX vinkel 90, 15 x " med nippel - Tiemme og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 35 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
15mm x 1/2 vinkel med nippel pex
35 kr
Til butik
15mm x 1/2 vinkel med nippel pex billede

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: Kompressions fittings
Farve: 1
Artikel nr.: 1400078
EAN: 8027830142535
Varenr.: 3332183
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pex vinkel med nippel 15 mm x 1/2"
36 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Pexvinkel M/Nippel 15Mmx1/2
37,5 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Pexvinkel m/nippel 15mmx1/2
38,75 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Pexvinkel m/nippel, 15 mm x 1/2", messing
39 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
PEX VINKEL 90 15 x 1/2" M/NIP
41,83 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Pex vinkel med nippel 15 mm x 1/2"
43 kr
Til butik
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Tiemme pex vinkel 90 gr 15 x 1/2' m/nip
47,75 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Pex vinkel med nippel 15 mm x 1/2"
55 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PEX vinkel 90, 15 x " med nippel - Tiemme koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PEX vinkel 90, 15 x " med nippel - Tiemme koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK35 kr74 krKøb
2LavprisVVS36 kr36 krKøb
3Billigelogvvs.dk37,5 kr37,5 krKøb
4MaintainIt38,75 kr38,75 krKøb
5WATTOO.DK39 kr39 krKøb
6EL-GROSSISTEN41,83 kr41,83 krKøb
7BilligVVS DK43 kr43 krKøb
8VVS.dk47,75 kr47,75 krKøb
9CompletVVS55 kr55 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for PEX vinkel 90, 15 x " med nippel - Tiemme

PriceData har fulgt prisen på PEX vinkel 90, 15 x " med nippel - Tiemme i 179 dage. Laveste pris i perioden er 31 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 38 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 35 kr.

Den nuværende pris på 35 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for PEX vinkel 90, 15 x " med nippel - Tiemme. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for PEX vinkel 90, 15 x " med nippel - Tiemme de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 202635 kr2,17 kr (6%)
24. maj 202637,17 kr1,17 kr (3%)
23. maj 202636 kr1 kr (3%)
17. maj 202635 kr2,17 kr (6%)
16. maj 202637,17 kr2,17 kr (6%)
12. maj 202635 kr2,17 kr (6%)
11. maj 202637,17 kr1,17 kr (3%)
10. maj 202636 kr1 kr (3%)
30. apr. 202635 kr1 kr (3%)
18. apr. 202636 kr1 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret