Gå til hovedindhold

Brother TZES621 / 9mm./ Sort Tekst / Gul Tape Ekstrastærkt klæbemiddel

BrotherEAN: 4977766693356
Pris fra 113 krtil 210,94 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 97,94 kr (46% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 74 kr 13. maj

Sammenlign priser på Brother TZES621 / 9mm./ Sort Tekst / Gul Tape Ekstrastærkt klæbemiddel og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 113 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Brother TZES621 / 9mm./ Sort Tekst / Gul Tape Ekstrastærkt klæbemiddel
113 kr
Til butik
Brother TZES621 / 9mm./ Sort Tekst / Gul Tape Ekstrastærkt klæbemiddel billede

Produktinformation

Brother TZES621 / 9mm. / Sort Text / Gul Tape TZE tape nummer : TZeS621 Tape bredde : 9 mm.Tape længde : 8 m. Tape farve : Gul - Ekstrastærkt klæbemiddelTekst farve: Sort Producent : Original Brother tapeProdukt varenavn : TZe S621 - Replaces TZS621 /...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Brother
Kategori: Brother PT 200
EAN: 4977766693356
Varenr.: TZES621
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Brother TZe S621 Lamineret bånd (0,9 cm x 8 m) 1kassette(r)
120 kr
Til butik
Brother TZe S621 Lamineret bånd (0,9 cm x 8 m) 1kassette(r) billede

Produktinformation

Brother TZE-S621. Båndtype: TZ, Oprindelsesland: Kina, Opbevaring af reservedele: 5 År. Båndbredde: 9 mm, Båndlængde: 8 m, Bredde: 19 mm. Pallens bruttohøjde: 16,5 cm, Hovedkasser pr. palle (udvendigt): 36 stk, Lag pr. palle: 6 stk. Båndstørrelse: 9 mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Brother
Artikel nr.: TZES621
EAN: 4977766693356
Varenr.: 988191685
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
TAPE 9MM SORT TEKST PÅ GUL EKSTRA
153,88 kr
Til butik
TAPE 9MM SORT TEKST PÅ GUL EKSTRA billede

Produktinformation

Denne originale laminerede TZeS tape passer til et stort udvalg af Brothers P-touch labelprintere, og den er ekstra alsidig takket være sin letlæselige sorte og gule farve så den er nyttig rundt omkring i hjemmet, på kontoret og på andre arbejdssteder.

Produktspecifikationer

Mærke: BROTHER
EAN: 4977766693356
Varenr.: 15843302474063
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Brother Tape TZE-S621 9mm Svart på Gul
-7%158 kr
Før 169 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Brother Tape 9mm Tze-s621 Sort/gul Ekstra Stærk
-0%161 kr
Før 161,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Brother Tape Tzes621 9mm Sort/gul Stærkt Klæbende
210,94 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother TZES621 / 9mm./ Sort Tekst / Gul Tape Ekstrastærkt klæbemiddel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother TZES621 / 9mm./ Sort Tekst / Gul Tape Ekstrastærkt klæbemiddel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Tonerland.dk113 kr113 krKøb
2CompuMail DK120 kr120 krKøb
3EL-GROSSISTEN153,88 kr153,88 krKøb
4Teknikproffset DK158 kr207 krKøb
5Dustin DK161 kr247,25 krKøb
6Hertels Boresko210,94 kr210,94 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Brother TZES621 / 9mm./ Sort Tekst / Gul Tape Ekstrastærkt klæbemiddel

PriceData har fulgt prisen på Brother TZES621 / 9mm./ Sort Tekst / Gul Tape Ekstrastærkt klæbemiddel i 176 dage. Laveste pris i perioden er 74 kr (registreret d. 13. maj 2026), højeste er 120 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 104 kr.

Den nuværende pris på 113 kr er 9% over normalprisen. Prisen er steget 51% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Brother TZES621 / 9mm./ Sort Tekst / Gul Tape Ekstrastærkt klæbemiddel. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Brother TZES621 / 9mm./ Sort Tekst / Gul Tape Ekstrastærkt klæbemiddel de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 2026113 kr14 kr (14%)
15. maj 202699 kr6 kr (6%)
14. maj 202693 kr19 kr (26%)
13. maj 202674 kr1 kr (1%)
8. maj 202675 kr38 kr (34%)
7. feb. 2026113 kr7 kr (6%)
6. feb. 2026120 kr7 kr (6%)
23. dec. 2025113 kr7 kr (6%)
22. dec. 2025120 kr7 kr (6%)
10. dec. 2025113 kr2 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret